Porażka rezerw z KS Puznówką

W sobotni wieczór do Józefowa przyjechała drużyna z samego dołu tabeli, KS Puznówka 1996. Józefovia przystąpiła do tego meczu z wiarą w zwycięstwo po dobrych występach w tej rundzie, a szczególnie po remisie wywalczonym w Garwolinie.

Każdy kibic Józefovii spodziewał się łatwego zwycięstwa i pewnych 3 punktów.

Mecz rozpoczął się w miarę oczekiwań, nasza drużyna atakowała i stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych, a najlepszą po strzale z daleka miał Darek Górka, jednak jego strzał powędrował minimalnie nad poprzeczką. Chwilę później po zamieszaniu w polu karnym piłka spadła pod nogi Tomasza Kozłowskiego, który nie trafił z 3 metrów w bramkę. Goście w pierwszej połowie nie stworzyli sobie ani jednej sytuacji bramkowej.

Na drugą połowę Józefovia wyszła bardziej agresywnie i zepchnęła zespół gości do głębokiej defensywy, jednak piłka dziś nie chciała wpaść do bramki gości. Najlepszą sytuacje bramkową zmarnował Bartek Bakuła, jego strzał z 5 metrów został zablokowany przez obrońcę.

Gdy wydawało się, że nasi rezerwiści zremisują kolejne spotkanie, Mariusz Lasecki naciskany przez napastnika Puznówki zagrał górną piłkę do Kuby Nowickiego, który fatalnie interwniował i piłka wpadła mu za kołnierz.

Chwilę później ponownie po błędzie Mariusza Laseckiego zawodnik gości przejął piłkę w polu karnym i strzałem pod poprzeczkę ustalił wynik spotkania na 0:2.

Wynik tego spotkania jest wielką sensacją, ponieważ goście nie wygrali żadnego spotkania w tym sezonie.

Za tydzień nasza drużyna zagra z Amurem Wilga który będzie gospodarzem, a mecz odbędzie się w Józefowie. Miejmy nadzieję, że tym razem nasi rezerwiści wrócą do formy i zgarną 3 punkty.

JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 0:2 (0:0) KS PUZNÓWKA

BRAMKI: Lasecki (s) 85', 87'

SKŁAD: Nowicki - Leśniak, M.Niemczyk, Lasecki, Górka - Kozłowski (85' Tobiasz), Wojda - Jokiel (60' Grotte), Bielicki, Drożdż (46' Babaev) - Bakuła (75' Bolek)