Pierwsze zwycięstwo rezerw

Rezerwy Józefovii walczyły o pierwsze zwycięstwo w lidze. W meczu nie brakowało walki czego efektem było aż 7 żółtych kartek dla naszych zawodników!

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla podopiecznych Dawida Trzaskowskiego. Już po kwadransie gry ,,Dwójka'' prowadziła po zamieszaniu w polu bramkowym, strzale w poprzeczkę z bliska i skutecznej dobitce głową przez prawego obrońcę Rafała Drożdża.

Goście też zagrażali naszej bramce ale głównie ze stałych fragmentów gry. Już w pierwszej połowie piłkarze Wisły wykonali ponad 10 rzutów rożnych!

Bramkę tuż przed przerwą zdobyli przeciwnicy po dobrym zagraniu z rzutu wolnego na 11 metr, gdzie wbiegający zawodnik uderzył głową doprowadzając do remisu.

W drugiej części gry nasi zawodnicy ruszyli do ataku i po świetnym technicznym strzale tuż przy słupku Kazik Grotte dał ponowne prowadzenie.

Przy odrobinie szczęścia nasi zawodnicy mogli uspokoić sytuację i objąć dwubramkowe prowadzenie ale strzał Kuby Jokiela trafił w słupek a dośrodkowanie Rafała Drożdża po fatalnej interwencji bramkarza minęło bramkę.

W 62 minucie groźnej kontuzji doznał nasz obrońca Krystian Leśniak, który musiał opuścić plac gry i z mocno spuchniętą kostką pojechał do szpitala.

Piłkarze Wisły Maciejowice walczyli jednak do końca i na 10 minut przed końcem meczu trafili w naszą poprzeczkę.

Kiedy wydawało się, że wynik jest już bezpieczny nagle zamarły trybuny.

Jeden z naszych zawodników tak niefortunnie wybijał piłkę z linii pola karnego, że sfaulował przeciwnika i w 94 minucie arbiter podyktował rzut wolny z 16 metrów. Licznie ustawiony mur w polu karnym i strzał, który poszybował 2-3 metry od bramki. Była to ostatnia akcja meczu i sędzia zakończył spotkanie.

Józefovia II Józefów odniosła pierwsze zwycięstwo w lidze.

JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 2:1 (1:1) WISŁA MACIEJOWICE

BRAMKI: Drożdż 15', Grotte 60' - 40'

SKŁAD: Malczewski - Ślubowski, M.Niemczyk, Leśniak (62' Mika), Drożdż - Kozłowski - Kardyga (46' Czaplak), Trzaskowski (46' Jokiel), Babaev (70' Bakuła), Żelisko - Grotte