Nowa wersja strony

Witamy na nowej stronie jozefovia.futbolowo.pl!

Przeniesienie z wersji 1.0 na 2.0 było konieczne, ponieważ portal zamierza usunąć stare domeny.

Nowy sezon, nowy wygląd. Jak to zwykle bywa z nowościami, trzeba się przyzwyczaić. W starej wersji było troszkę więcej funkcji ale liczymy, że twórcy futbolowo.pl z czasem wszystko udoskonalą.

Serwis jozefovia.futbolowo.pl powstał w 2009 roku. Od początku cieszył się dużą ilością odwiedzin będąc od zawsze w pierwszej 100-tce na około 20 000 stron z całej Polski. Kibice śledzą nas z różnych miast, jak i z zagranicy.

Zawsze staramy się powiadamiać o wszystkim co się dzieje w drużynach seniorskich. Sami zdobywamy informacje, często wyszukując w internecie, a także z lokalnych gazet oraz dowiadując się od osób związanych z klubem.

Oprócz strony prowadzimy także fanpage na facebooku oraz twitterze gdzie umieszczamy więcej nieoficjalnych newsów.

Za pomoc chciałbym podziękować naszemu kibicowi Michałowi Drzewaszewskiemu, który od samego początku bardzo angażuje się w tworzeniu strony. W szczególności za filmy z meczów, zdjęcia oraz pomoc w realizowaniu relacji live.

Za zdjęcia i wywiady podziękowania również dla Łukasza Jóźwika.

Podziękowania należą się również kolegom z drużyny, na których zawsze mogę liczyć ale w szczególności Mateuszowi Szymańskiemu oraz Kubie Nowickiemu, od których zbieram najwięcej danych z meczów.

Cenna jest dla mnie również informacja w sytuacji gdy się coś nagle zmienia np. data, godzina meczu lub treningu. Dziękuję tym osobom, które to widzą i natychmiast napiszą do mnie wiadomość.

W nowym sezonie postaramy się udoskonalić stronę. Mamy kilka ciekawych pomysłów.

Pozdrawiam!

Tomek Malczewski

Administrator