No to po kolejce: Radomiak nie dotarł, a rywal czekał

Wciąż trwa zamieszanie w IV lidze. Radomiak II, podobnie jak w środę, nie przystąpił do zawodów. Tym razem radomskie rezerwy nie stawiły się na mecz w Błoniu z miejscową Błonianką. Radomiak domaga się, aby piłkarze rywali zostali przebadani pod kątem koronawirusa, bowiem chcą skorzystać z zawodników szerokiej kadry pierwszego zespołu, w którym panuje reżim sanitarny.​

Przegrywając z MKS Piaseczno, Victoria straciła wszelkie szanse na wywalczenie pierwszego miejsca na koniec zmagań, dającego udział w barażach o III ligę.​ Gospodarze z Piaseczno za sprawą Michała Suchanka w 29. minucie strzelili bramkę otwierającą wynik. Dwanaście minut później wyrównanie dał piękny strzału Juliana Świątka. MKS wyszedł na ponowne prowadzenie już w pierwszej minucie drugiej odsłony spotkania. Do siatki trafił Bartosz Orłowski.Cztery minuty później znów był remis, a bramkarza Piaseczna pokonał Sebastian Pindor. Mimo, że po czerwonej kartce dla Konrada Rudnickiego MKS Piaseczno zdołał wygrać spotkanie! Drugą bramkę dołożył Orłowski, a w doliczonym czasie na 4:2 trafił Suchanek, który również skończył mecz z dubletem.

Błonianka Błonie - Radomiak II Radom / 13 czerwca, 18:00 - mecz nie odbył się