eBekstrakasA: wyniki 1. kolejki

W inauguracyjnej kolejce rozgrywek ligowych w FIFA20 - eBekstraklasa Tobiasz Filochowski, grający Zagłębiem Lubin przegrał, w dwumeczu 3:9 z graczem Bieżanowianki Bieżanów (sterującym Lechem Poznań).

W pierwszym meczu już rywal prowadził do przerwy już 4:0, a pierwsza bramka padła już w 3 minucie. Na początku drugiej połowy gracz Bieżanowianki zdobył bramkę na 5:0, lecz w Tobiasz zdołał zmniejszyć wymiary porażki trafiając 2 razy do siatki. Rewanż podobnie jak pierwszy mecz lepiej zaczął młody krakowianin Kacper Juszczyk, który po 3 minutach prowadził 1:0. Tobiasz Filochowski w końcówce strzelił gola honorowego i ostatecznie przeciwnik grający Lechem wygrał 4:1. Był to debiut naszego klubu w e-sporcie, a naszemu zawodnikowi Tobiaszowi dziękujemy za walkę!

BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 9:3 (5:2, 4:1) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW / 17:00

Kacper Juszczyk (JDamianX) vs. Tobiasz Filochowski (Rowik9)

Wynik nie jest najważniejszy, a najbardziej liczy się dobra zabawa w tym trudnym dla piłki nożnej okresie. Trzymajmy kciuki za naszych zawodników.