>>>TABELA, WYNIKI, KLASYFIKACJA STRZELCÓW<<<

Sparing: JÓZEFOVIA 2007 A 3:1 VICTORIA ZERZEŃ 2007

Sparing: JÓZEFOVIA 2007 B 2:4 CHAMPION OTWOCK

III kolejka: JÓZEFOVIA 2008 5:3 KOSA KONSTANCIN 2008

BRAMKI: Wilecki Piotr x 4, Jonasz Filichowski

SKŁAD: Karp (br.), Maziarz, Iwanowski (kpt.), Kotwiński, Ognicha, Wilecki, Sadowski, Kuzioła, Jagiełło, Podolski (br), Grzegrzułka, Błażejczyk, Frelek, Zając, Zjawiński, Filochowski, Gryzik.

TRENER: Łukasz Poszalski

Komentarz trenera:

Mecz rozpoczynamy bardzo dobrze. Już w pierwszej akcji po ładnej kombinacji podań bramkę zdobywa Piotrek Wilecki. Niestety chwilę potem rywal wykorzystuje nieporozumienie Milana i Mikołaja - tracimy bramkę samobójczą. W dalszej części pierwszej połowy tworzymy jeszcze kilka dobrych sytuacji. Wilecki po indywidualnych akcjach dorzuca kolejne 2 bramki. Do przerwy prowadzimy 3:1. Druga połowa zaczyna się od niewykorzystanej sytuacji Mikołaja Kotwińskiego. Przez kolejne 10 minut to rywale grają zdecydowanie lepiej. Wykorzystują bałagan w naszych szeregach, strzelają 2 bramki i mają jeszcze minimum 3 okazje na strzelanie kolejnych goli. Trzeba pochwalić tu Szymona Podolskiego, który jako bramkarz z tych sytuacji wychodzi zwycięsko. W ok. 15 minucie 2 połowy sytuacja na boisku zaczyna się zmieniać. Mecz się wyrównuje, a Piotrek płaskim strzałem zza pola karnego wyprowadza nas na prowadzenie. Przejmujemy inicjatywę. Mamy swoje okazje do zdobycia gola lecz zamiast podzielić się piłką wybieramy strzały z ostrego kąta. Tuż przed końcem Jonasz Filochowski ustala wynik spotkania na 5:3. Mecz ciekawy i z dużą liczbą bramek.

Zawodnik meczu: Piotr Wilecki.

Sparing wewnętrzny: JÓZEFOVIA 2009 A 5:5 JÓZEFOVIA 2009 B

TRENER: Mateusz Szymański

Sparing: MAZUR KARCZEW 2012 0-8 JÓZEFOVIA 2012 A

TRENER: Patryk Majszczyk

Sparing: MAZUR KARCZEW 2013 5-5 JÓZEFOVIA 2012 B