Akademia: weekend 12-14.03

Piłkarskie emocje związane z występami drużyn józefowskiej Akademii rozpoczną się już w piątek od spotkania zespołu 2007 z MOSiR Mińsk Mazowiecki. Ponado w sobotę i niedzielę przy Dolnej 19 gościć będą m. in. Victoria Sulejówek, Polonia Warszawa czy ZWAR Międzylesie.

Materiał jest na bieżąco aktualizowany o wyniki.

-------------------------------------------------

Sparing: MOSiR MIŃSKI MAZOWIECKI 2007 2:7 JÓZEFOVIA 2007 / piątek, 12.03. godz. 19:30 [Mińsk Mazowiecki, Budowlana 2]

BRAMKI: Karol Nowak x5, Dawid Rejf, Antek Zowczak

TRENER: Dominik Dukalski

Sparing: JÓZEFOVIA 2008 2:3 PROMNIK GOŃCZYCE 2008 / sobota, 13.03. godz. 9:30 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Kotwiński, Rostkowski

TRENER: Łukasz Poszalski

SKŁAD: Prima Cerai, Grzegrzułka, Maziarz, Sadowski, Ognicha (C), Frelek, Zjawiński, Karp, Kotwiński, Sadowiak, Błażejczyk, Gryzik, Rostkowski, Kłyszewski, Kuzioła.

Mecz zaczyna się dobrze dla Józefovii. Mikołaj Kotwiński wykorzystuje nieporozumienie obrońców na środku boiska, przejmuję piłkę, podprowadza ją w pole karne i płaskim strzałem pokonuje bramkarza Promnika. Po kilku minutach przewagi Józy do głosu dochodzą goście. W tej fazie meczu uzyskują przewagę w środku pola, udaje im się zbierać więcej odbitych piłek i cały czas atakować bramkę Józefovii. Goście raz są bliscy zdobycia gola ale dobra interwencja wracającego Milana Karpia zapobiega utracie gola. Końcówka pierwszej połowy znowu jednak należy do Józefovii. Po wejściu na boisko z dobrej strony pokazuje się Igor Rostkowski, który przed polem karnym dobrze ogrywa 2 zawodników z Gończyc i kończy akcję mocnym strzałem, zdobywając 2 gola. W drugiej połowie przewagę uzyskują goście. Grają ambitnie i wydaje się, że zachowali więcej siły. Mnożą się niedokładne zagrania Józefovii. Bramka kontaktowa pada po stracie piłki w środku pola. Zawodnicy Promnika wyprowadzają groźną kontrę, którą kończą mocnym strzałem z prawej strony boiska w krótki róg bramki Samuela. Niestety ten sygnał ostrzegawczy nie powoduję lepszej gry Józefovii. W grze gospodarzy dominuje niedokładność i bałagan. Goście zdobywają bramkę wyrównującą po uderzeniu zza pola karnego. Z pozoru niegroźny strzał odbija się od nogi obrońcy Józefovii i myli Samuela. W końcówce Promnik przeprowadza zwycięską akcję po kolejnej stracie piłki w środku pola.

PLUSY: szukanie różnych rozwiązań wychodzenia spod pressingu rywali

MINUSY: mnóstwo niedokładności szczególnie w 2 połowie meczu,

KOMENTARZ TRENERA : od dwóch meczów obserwuję w naszej grze dużo nerwowości. Przy tak wielu niedokładnych podaniach trudno budować jakąkolwiek akcję. Mamy nad czym pracować przez ostatnie 2 tygodnie, które dzielą nas od wznowienia rozgrywek ligowych.

ZAWODNIK MECZU: brak.

Sparing: ADVIT WIĄZOWNA 2012 5:14 JÓZEFOVIA 2012 C / sobota, 13.03. godz. 12:00 [Zakręt, Szkolna 11]

TRENER: Patryk Majszczyk

Sparing: JÓZEFOVIA 2005 6:2 VICTORIA SULEJÓWEK 2005 / sobota, 13.03. godz. 15:00 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Gołąb x3, Chojri x2, Składi

ASYSTY: Kosa x3, Bobi, Eryk

TRENER: Dorian Citkowski

Sparing: JÓZEFOVIA 2010 A 5:7 KS WESOŁA 2010 A / sobota, 13.03. godz. 16:00 [Józefów, Dolna 19]

TRENER: Marek Pietrzak

KOMENTARZ TRENERA:Wynik meczu nie jest "wesoły". Gra chłopców była prowadzona w bardzo szybkim tempie. Do 45 minuty prowadziliśmy 4:1. Niestety choróbska pokrzyżowały plany i na mecz pojechaliśmy w 9 (bez bramkarza ). Dodatkowo jednego z chłopców na meczu dopadła kontuzja... Brawo dla chłopaków za duże emocje.

Sparing: JÓZEFOVIA 2010 A 10:4 KS WESOŁA 2010 A / sobota, 13.03. godz. 16:00 [Józefów, Dolna 19]

KOMENTARZ TRENERA: Dominacja moich chłopców nie podlegała dyskusji. Brawa dla chłopaków za dobrą pracę w obronie - po straconej piłce: szybki odbiór, doskok do przeciwnika, z czego byłem bardzo zadowolony. Po 2 minutach meczu przegrywalismy 1:0.

Sparing: JÓZEFOVIA 2012 A 5:1 POLONIA WARSZAWA 2012 A / sobota, 13.03. godz. 17:00 [Józefów, Dolna 19]

Sparing: JÓZEFOVIA 2012 B 7:2 POLONIA WARSZAWA 2012 B / sobota, 13.03. godz. 18:00 [Józefów, Dolna 19]

Sparing: JÓZEFOVIA 2007 B 2:3 WBS WARSZAWA 2007 / niedziela, 14.03. godz. 10:00 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Franek Kublik x2

Sparing: VULCAN WÓLKA MLĄDZKA 2007/08 1:12 JÓZEFOVIA 2008 / niedziela, 14.03. godz. 10:00 [Otwock, Karczewska]

Sparing: JÓZEFOVIA 2007 A 6:3 HURAGAN WOŁOMIN 2007 / niedziela, 14.03. godz. 14:15 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Antek Zowczak x4, Antek Sawka, Kamil Goławski

Sparing: JÓZEFOVIA 2009 A 7:2 PROGRES GARWOLIN 2009 / niedziela, 14.03. godz. 14:15 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Pawlak x6, Siwek

TRENER: Mateusz Szymański

Sparing: JÓZEFOVIA 2009 B 2:5 ZWAR MIĘDZYLESIE 2009 B / niedziela, 14.03. godz. 15:45 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Tymiński, Osiak