Akademia: środa - czwartek 15-16.09

Zespoły Akademii nadrabiają zaległości. Szczególnie ciekawie zapowiadają cię młodzieżowe derby linii otwockiej i lokalna rywalizacja z Maurem Karczew.

Materiał jest na bieżąco aktualizowany o wyniki. Uwaga: Wyniki spotkań dzieci do lat 11 nie będą uzupełniane.

-------------------------------------------------

II Warszawska Liga Okręgowa Trampkarzy C2 Grupa 2 2021/2022

1. kolejka: JÓZEFOVIA 2008 7:0 MAZUR KARCZEW 2008 / środa, 15.09., godz. 17:00 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Igor Rostkowski x4, Piotr Wilecki, Jakub Sadowiak, Mikołaj Kotwiński

TRENER: Łukasz Poszalski

KOMENTARZ TRENERA: W mecz wchodzimy mało skoncentrowani i po naszych błędach i gapiostwie przeciwnik ma sytuację do objęcia prowadzenia. Na szczęście dla nas przeciwnicy marnują okazje a my wracamy do gry i to w dobrym stylu. Najpierw dobrą piłkę ze środka pola otrzymuje Bartek Jagiełło, dojeżdża z nią do linii końcowej i wykłada ją do stojącego na wprost bramki Igora Rostowskiego. Gigi zamienia podanie na bramkę. Chwilę później indywidualną akcją na lewej stronie popisuje się Piotr Wilecki. Na szybkości ogrywa 2 zawodników Mazura i wykłada piłkę Kubie Sadowiakowi, który płaskim, dobrym strzałem podwyższa na 2:0. Przez resztę pierwszej połowy mamy zdecydowaną przewagę w każdym miejscu na boisku czego efektem są kolejne gole dla drużyny zdobyte przez Igora Rostowskiego. Wreszcie jest dobra skuteczność poparta dobrą zespołową grą w ataku i solidną obroną. Do przerwy 5:0. Druga połowa nie jest już tak obfita w gole. Mecz jest bardziej wyrównany. Trafienia dla nas zaliczają - Piotrek Wilecki i Mikołaj Kotwiński. Nasz bramkarz jest zmuszony do poważnej interwencji dopiero pod koniec meczu gdzie bardzo ładnie broni strzał zawodnika gości oddany z bliskiej odległości.

PODSUMOWANIE: Dobry mecz chłopaków. Wysoka skuteczność w ataku i pewna gra w obronie. Przydatne wsparcie od chłopaków na co dzień trenujących z 2007.

II Warszawska Liga Okręgowa Trampkarzy C1 Grupa 2 2021/2022

2. kolejka: JÓZEFOVIA 2007 B 10:3 PKS RADOŚĆ 2007 / środa, 15.09., godz. 20:00 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Karol Nowak x6, Dawid Rejf, Antek Sawka, Bartosz Osiak, Maks Arendarski

TRENER: Dominik Dukalski

IV Warszawska Liga Okręgowa Młodzików D2 Grupa 3 2021/2022

1. kolejka: CHAMPION OTWOCK 2010 2:2 JÓZEFOVIA 2010 / środa, 15.09. godz. 20:30 [Otwock, Karczewska]

TRENER: Robert Rokicki

III Warszawska Liga Okręgowa Orlików E1 Grupa 3 2021/2022

1. kolejka: BÓR REGUT 2011 – JÓZEFOVIA 2011 / czwartek, 16.09. godz. 20:30 [Celestynów, Wrzosowa 42]

TRENER: Robert Rokicki