Autor:

Admin LKS Rybna

Utworzono:

26.11.2014

LKS Rybna w ostatnim meczu sezonu remisuje na własnym boisku z liderem z Kup 3:3 do przerwy prowadząc 3:2. Wszystkie 3 bramki dla naszej drużyny strzelił najlepszy tego dnia na boisku Przemek Szczupakowski.
Cały mecz jak na derby przystało zgromadził na trybunach liczną widownie, która obejrzała tego dnia zacięte widowisko i aż 6 bramek. Lepiej w mecz weszła nasza drużyna , która po dwóch bramkachPrzemka i dwóch asystach Marka Zagórskiego wyszła na prowadzenie 2:0. Na uwagę zasługuje szczególnie pierwsza z bramek gdzie nasi napastnicy dwoma podaniami wyprowadzili w pole szóstkę obrońców (najlepszej defensywy w lidze). Rybna wydawała się mieć mecz pod kontrolą, jednak po mocno problematycznie podyktowanym rzucie karnym Zboch strzela bramkę kontaktową by 5 minut później wyrównał Okoń strzałem głową. Tego dnia Przemek Szczupakowski był jednak nie do zatrzymania i jeszcze przed przerwą podwyższył wynik po świetnej asyście Artura Adamowskiego. Zaraz po przerwie wyrównuje Bojar i ustala wynik meczu.
Gratulacje dla obu drużyn za to świetne widowisko oby więcej takich spotkań w naszej lidze, a na pewno na trybunach będzie więcej kibiców
Drużynie LZS-u Kup gratulujemy zdobycia tytułu mistrza jesieni.