KS Łapsze Niżne – Orkan Raba Wyżna 1:4 (1:0)

Sędziował Krzysztof Majewski.
Żółte kartki: Teper

Łapsze Niżne: Kałafut – Fąk, Timek, M. Bogaczyk, J. Bogaczyk, Szewczyk, Chmiel, Brzyzek, Jandura, Kapołka, Pacyga (46 Rzepiszczak; 69 Sowa).
Orkan: M. Szklarz – Piotr Filipek, Możdżeń, Rapta, Lenart, Kasiniak, Skawski, Teper, Pieczara (30 K. Szklarz), Gromczak, Borzęcki.

Beniaminek wcale nie przeląkł się aspiranta do wygrania ligi. Śmiało zaatakował i w 14 minucie objął prowadzenie. Od 30 minuty goście grali w dziesiątkę, po faulu bramkarza na Jandurze na 30 metrze. Gospodarze handicapu gracza więcej nie wykorzystali. Stare lisy z Raby Wyżnej w drugiej połowie udzielili beniaminkowi lekcji futbolu.

Momenty były
14 GOL! 1:0 – prostopadle podanie Chmiela do Jandury, który w sytuacji sam na sam trafił w przeciwległy róg bramki gości.
16 – goście wykonywali rzut rożny, główkował Kasiniak, piłka ostemplowała słupek.
30 – prostopadłe podanie Fąka do Jandury, który wychodził na czystą pozycję. M. Szklarz wybiegiem próbował ratować sytuację i na 30 metrze sfaulował Jandurę. Poszkodowani byli obaj piłkarze. Bramkarz gości został wyrzucony z boiska, a kontuzjowanego Jandurę, chwilę później zastąpił Stanek. Goście między słupki desygnowali drugiego bramkarza, który wszedł na boisko za Pieczarę.
52 GOL! 1:1 – Możdżeń po dośrodkowaniu piłki przez Plutę głową wpakował ją do siatki.
67 GOL! 1:2 – kontra gości. Teper zgrywa głową piłkę do Kasiniaka, a ten w sytuacji sam na sam nie zawahał się.
70 GOL! 1:3 – dośrodkowanie Pluty na głowę Kasiniaka, który nie daje szans obrony bramkarzowi.
73 GOL! 1:4 – indywidualna akcja Pluty, który sfinalizował ją strzałem po krótkim rogu.