Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

03.09.2017

Młodzik poniósł dzisiaj drugą porażkę w rozgrywkach. Szybka, kombinacyjna gra Drukarza okazała się za trudna dla gości. Pierwsza połowa, w której przeważał zespól z Warszawy, dawała jeszcze nadzieje na korzystny rezultat. Pierwsze kilkanaście minut drugiej części nie pozostawiło złudzeń. Dopiero przy prowadzeniu gospodarzy 4:1 Młodzik miał okres nieco lepszej gry. W dwóch ostatnich meczach nasz zespól stracił 8 goli. To zdecydowanie za dużo. Gra w obronie ( nie tylko obrońców) wymaga pilnej poprawy.

Drukarz Warszawa - MŁODZIK 5-2 (2-1)

O. Miturski 35`, 70` ; dla Drukarza: 21`, 34`, 39`, 46`, 68`

Skład:W. Janik, M. Biliński, K. Piorun, O. Kucharczyk, F. Chyra, B. Karpiński, K. Żyła, A. Rogowski, J. Bujek,M. Prusiński, O. Miturski oraz B. Janas, P. Gałczyński, S. Dryja, B. Nowak, J. Kolasa, K. Kalita