Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

29.10.2017

Bez punktów z Wieniawy wrócili nasi seniorzy, którzy ulegli miejscowymi Chojniakowi 0-1. Jedyna bramka w spotkaniu padła w 13 minucie meczu po ładnym uderzeniu zawodnika gospodarzy sprzed pola karnego. W ostatniej minucie pierwszej połowy Młodzik mógł wyrównać, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał jeden z naszych zawodników. W drugiej połowie zerwał się olbrzymi wiatr i mocno zaczął padać deszcz. W lepszej sytuacji był nasz zespół, który grał "z wiatrem" i niemal całą drugą połowę atakował. Pomimo kilku dogodnych sytuacji i dużej przewagi naszej drużyny, gospodarze zdołali dowieźć jednobramkowe prowadzenie i zainkasowali 3 punkty. Za tydzień seniorzy zakończą rundę jesienną domowym meczem ze Strażakiem Wielogóra.

Chojniak Wieniawa - MŁODZIK RADOM 1-0 (1-0)

13`

Skład: A. Dobosz, S. Orchel (60` K. Królikowski), M. Molga ż, A. Woźniak, F. Janik, D. Kamionka (70` D. Kalita), K. Pionka, A. Kacprowicz, M. Opałka (70` M. Grzegorczyk), M. Szczepanik, J. Ulawski (60` Ablert Wójcik)