Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

03.09.2017

Pierwszej porażki w sezonie doznali seniorzy Młodzika, którzy ulegli w Przytyku miejscowemu Sokołowi 1-3. Od początku meczu to nasza drużyna dominowała i miała kilka sytuacji do strzelenia gola, ale nie potrafiła ich wykorzystać. W 33` minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po rzucie karnym, a po przerwie w krótkim odstępie czasu dołożyli dwa trafienia. Młodzik szybko odpowiedział jedną bramką, a chwilę później czerwoną kartką ukarany został zawodnik gospodarzy. Mogły i powinny paść kolejne gole dla Młodzika. ale brakowało dokładnego wykończenia. Później siły się wyrównały, bo z boiska wyleciał jeden z naszych zawodników. Następny mecz podopieczni trenera Łukasza Glisty zagrają już w środę - derbowe starcie w pucharze z Centrum Radom.

Sokół Przytyk -MŁODZIK RADOM 3:1 (1:0)

A. Kacprowicz 65` ; dla Sokoła: 33`, 62`, 63`

Skład: A. Dobosz ż, S. Orchel (51` N. Tkaczyk), A. Wiatrak (78` J. Ulawski), M. Molga, F. Janik, M. Szczepanik, M. Hajduk, K. Pionka (58` A. Kacprowicz), O. Modzel, D. Woźniak (72` M. Opałka), K. Grzebała ż, cz