Autor:

Roman Kostrzewa

Utworzono:

02.04.2016

W piękną pogodę - piękny wynik. Tylko chwilkę zajęło naszym chłopcom przystosowanie się do nierównej płyty boiska. Mimo, iż piłka czasami skakała niemiłosiernie w pewnym momencie zaczęła się słuchać bardziej Drukarza. Już praktycznie do przerwy zwycięzca tego meczu był znany. Krzysio zebrał hattricka co w jego piłkarskiej karierze zdarzyło się chyba pierwszy raz a zaznaczyć trzeba, że były to też trzy asysty Grzesia. Mecz był wyjątkowo jednostronny co pozbawiło widzów nawet odrobiny emocji. Po przerwie obraz gry troszkę się zmienił , gdyż ambitni gospodarze za wszelką cenę chcieli zdobyć honorowego gola. Atakowali śmiało nawet 5-6 zawodników przez co dali pełne pole do popisu naszym siłą ofensywnym. Na uwagę zasługuje też bramka Adama - naszego bramkarza po pięknym strzale z rzutu wolnego. Na tym wypada skończyć opis spotkania, które pozwoliło choć na chwilę zasiąść w fotelu lidera.