Autor:

Roman Kostrzewa

Utworzono:

20.03.2016

To był dziwny mecz. Ledwie się zaczął a już po 10 minutach po identycznych dwóch akcjach lewą stroną Real objął prowadzenie 2:0. Nasi przeciwnicy prowadzili bardzo mądrą grę, długo utrzymywali się przy piłce, po prostu ładnie grali piłką. Taka kolej rzeczy utrzymywała się do 20 minuty pierwszej połowy. Później jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki role się odwróciły i to nasi chłopcy z minuty na minutę zdobywali przewagę. Efektem tego była zdobyta kontaktowa bramka przez Krzyśka tuż przed przerwą. W drugiej połowie przez cały czas to nasi chłopcy prowadzili grę, praktycznie po trzech minutach wynik powinien brzmieć 3:2 dla nas. Niestety skuteczność pozostawiała wiele do życzenia a nasi czołowi gracze dzisiaj nie błyszczeli. Mimo momentami przygniatającej przewagi wynik meczu się nie zmienił chociaż kilka razy  - szczególnie po dośrodkowaniach Pawła nasi napastnicy mieli niemal wyłożoną piłkę do strzał. Jak nie idzie to nie idzie. Ta przegrana powinna jeszcze więcej motywować chłopców do pracy. Nic się nie stało.