Autor:

Tomasz Wolski

Utworzono:

29.03.2015

W niedzielę (22.03.) nasi piłkarze rozegrali wyjazdowy mecz z GKS Osieck.Pomimo mrozu wyszli pewnie na murawę,już po rozpoczęciu meczu,po wrzutce Pawła Wypycha, Kuba Szlasa strzelił pierwszego gola z główki.Po 5 minutach Damian Bąk strzela na 2:0,a po chwili Kacper Kapuśniak dostając piłkę od Dawida Majchrzyka, po zamieszaniu w polu karnym oddaje kolejny strzał na bramkę i wynik zmienił się na 3:0.Do końca połowy walka była wyrównana lecz przed gwizdkiem,gospodarze strzelili na 3:1 z rzutu karnego.Druga połowa zaczęła się na korzyść OKS-u,po wyjściu na murawę upłynęło nie całe 10min, po czym Kuba Szlasa dostając piłkę od Dawida Majchrzyka notuje kolejną bramkę na swoje konto, mamy 4:1. Po tej sytuacji gospodarze nie mogli wyjść ze swojej połowy, przed końcem meczu Dawid Majchrzyk oddał strzał z 20m i pada kolejna bramka na 5:1.