Autor:

tomzmuda

Utworzono:

01.07.2022

Przerwana została passa meczów bez porażki w Lidze Okręgowej Seniorów. Już w 6 minucie obejmujemy prowadzenie. Po centrze z lewej strony Marcina Dziubińskiego piłkę przejmuje na 7 metrze Piotr Melchinkiewicz i pokonuje bramkarza gości. Niestety bardzo szybko tracimy przewagę i po dwóch akcjach naszą prawą stroną Wkra wyrównuje w 9 minucie, a w 12 jest już 1:2. W 25 minucie Paweł Kaczerski fauluje przeciwnika w polu karnym i po chwili kapitan Wkry strzela 3 gola. W 38 minucie Tomasz Dudziński podał do niepilnowanego Dziubińskiego, jednak piłka podskoczyła mu przed nogą i nie wbił jej do pustej bramki. Pod koniec pierwszej połowy Kamil Rutkowski strzela głową obok bramki z 6 metrów, a minutę później Bartosz Półkoszek na pełnej szybkości mija kilku przeciwników i jest faulowany przed polem karnym. W 53 minucie Adrian Sodoma nie ma szans przy strzale w okienko z 6 metrów. W 56 min. po rzucie rożnym jest już 1:5. Najlepszej okazji na zdobycie gola nie wykorzystał Jarosław Szmyt. Na 7 minut przed końcem meczu za długo czekał ze strzałem w w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Goście niestety nie spoczęli na laurach i w 87 oraz 90 minucie (z rzutu wolnego)pokonali Sodomę, który rozgrywał 100 mecz w Wieczfniance (licząc też mecze młodzieżowe). Porażka zasłużona, ale za wysoka.