Autor:

tomzmuda

Utworzono:

09.08.2021

Seniorzy Wieczfnianki podtrzymali bardzo dobrą passę na wiosnę i przywieźli z Sochocina 3 punkty. Bramki w końcówce meczu strzelali: Tomasz Dąbrowski (pierwsza bramka w sezonie) oraz Azat Galstyan (gol numer 8).

Już w 1' po indywidualnej akcji Bartek Chmielewski strzałem w długi róg próbował zaskoczyć bramkarza Wkry. W pierwszej połowie ponownie Chmielewski po dośrodkowaniu Kołakowskiego strzelił głową ponad bramką. Tomek Dąbrowski po dograniu Chmielewskiego strzelił w światło bramki, jednak przytomna interwencja bramkarza gospodarzy nie pozwoliła na strzelenie bramki. W drugiej połowie jeszcze bardziej uwidoczniła się przewaga Wieczfnianki. W 70' dośrodkowanie Chmielewskiego w pole karne, niezdecydowana interwencja obrońcy piłkę przejął T. Dąbrowski, który strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Wkry. W 90' wynik spotkania ustalił Galstyan po dograniu M. Dąbrowskiego.
W sobotę 12 kwietnia o godz. 16:00 Wieczfnianka podejmie zespół Mazowsza Jednorożec.