Kary

56'
Bartłomiej Żelazny Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
30'
Michał Majewski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.

27.07.2021

Wyjazd do Żuromina zakończył się kompromitującą porażką 9:0. Przeciwnik był zdecydowanie lepszy. Pierwszy, a zarazem ostatni celny strzał na bramkę gospodarzy oddał Piotr Melchnkiewicz w 80 min. Obowiązki zawodowe i kartki zadecydowały o tym, że trener do dyspozycji miał 11 zawodników. Bardzo szybko straciliśmy bramkę i za wszelką cenę staraliśmy się odrobić straty. Po jednym z szybkich ataków bardzo bliski strzelenia bramki był Melchinkiewicz, ale zabrakło mu kilku centymetrów by zamknąć dośrodkowanie Szmyta. Gospodarze wykorzystują każdy nasz błąd i na przerwę schodzimy ze stratą 5 bramek. W przerwie kontuzję zgłosił Radek Jankowski, w jego miejsce wszedł Markiewicz. Druga połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy strzelają jeszcze 4 gole. Trzeba szybko podnieść się po porażce, bo za tydzień bardzo ważny mecz z Sochocinem.