2005

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2 GRUPA 1 (RW) 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. Józefovia 0:4 Unia Boryszew / 21 marca, 13:00

2. Płońska AF 0:3 Józefovia / 28 kwietnia, 16:30

Ognicha x2, Składanek

3. Józefovia 3:2 Wisła Płock / 25 maja, 16:30

Chojecki, Żywiec, Kosakowski

4. Józefovia 6:3 Legionovia / 24 czerwca, 18:00

5. Ostrołęcka APN – Józefovia / 27 czerwca, 14:00

6. Józefovia 0:4 Białe Orły / 24 kwietnia, 12:00

7. MOSiR Mińsk Mazowiecki 2:1 Józefovia / 6 maja, 16:00

Kosakowski

8. Unia Boryszew 1:0 Józefovia / 9 maja, 14:30

9. Józefovia 12:2 Płońska AF / 16 maja, 14:00

Chojecki x4, Żywiec, Bobko, Kosakowski x2, Składanek x2, Pijanowski

10. Wisła Płock 2:3 Józefovia / 23 maja, 10:00

Chojecki, Składanek, Kosakowski

11. Legionovia 4:1 Józefovia / 29 maja, 14:00

Żywiec

12. Józefovia 2:4 Ostrołęcka APN / 16 czerwca, 16:00

Składanek, Piotrowski

13. Białe Orły 0:3 Józefovia / 13 czerwca, 18:00

Żywiec, Ognicha, Brzuzy

14. Józefovia 3:1 MOSiR Mińsk Mazowiecki / 19 czerwca, 14:00

Żywiec, Piotrowski, Pawłowski

II WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2 GRUPA 2 (RW) 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. Józefovia II 7:0 Sokół Kołbiel / 11 maja, 18:00

Pawłowski 29', Piotrowski 32', Pijanowski 40', 72', 90', Bobko 67', Szczepaniak 86'

2. Sparta II Jazgarzew - Józefovia II / 15 maja, 11:00 (przełożony)

3. Józefovia II 2:1 Wisła Maciejowice / 23 maja, 15:00

Łukomski, Żywiec

4. Sokół Kołbiel 1:4 Józefovia II / 7 czerwca, 19:30

5. Józefovia II - Sparta II Jazgarzew / 13 czerwca 18:00 (przełożony)

6. Wisła Maciejowice - Józefovia II / 19 czerwca, 11:30

-------------------------------------------------

KADRA

Maksymilian Arendarski

Piotr Bobko
Sebastian Brzuzy

Łukasz Chojecki
Maciej Erlich

Kuba Gołembiewski

Kacper Gryzik

Krystian Kacprzak
Wiktor Kosakowski
Piotr Lipiński
Oskar Lipka

Jakub Malitka

Paweł Maziarz
Aleksander Michalski

Jan Mincewicz
Jakub Modelski

Karol Nowak

Dominik Nowak
Ignacy Ognicha
Karol Pawłowski

Stanisław Pawłowski

Grzegorz Pijanowski
Mikołaj Piotrowski
Michał Poradka

Dawid Rejf

Antoni Sawka

Jakub Sierakowski

Kacper Sitnik
Bartosz Składanek

Franek Stefaniuk

Jakub Szczepaniak
Jakub Wielgołaski

Borys Zabłocki

Antoni Zowczak
Eryk Żywiec

TRENER: Karol Kopeć

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji 501015783

@ karolus22@interia.pl

-------------------------------------------------

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2 GRUPA 1 2020/2021 

>>>TABELA<<<

1. Podlasie Sokołów Podlaski 0:5 Józefovia / 13 sierpnia, 17:30

Poradka 4', Ognicha 21', Kossakowski 80', Gołembiewski 89', Pijanowski 90'+4

2. Józefovia 3:2 Mławianka Mława / 12 września, 17:30

Ognicha 7' 88', Kosakowski 18'

3. Ursus Warszawa 3:0 Józefovia / 2 sierpnia, 20:00

bramka samobójcza 4', Kossakowski 86', Składanek 90'+4

4. Józefovia 5:8 Legionovia / 30 sierpnia, 11:00 

Ognicha 22', 45', 77', 90', Bobko 36'

5. Drukarz Warszawa 1:3 Józefovia / 5 września, 12:00 

Poradka x2, Kossakowski

6. pauza / 12-13 września 

7. Józefovia 4:2 Ostrołęcka APN / 19 września, 16:00

Poradka 4', Lipka 24', Ognicha 65', Kosakowski 59'

8. Józefovia 3:1 Podlasie Sokołów Podlaski / 26 września, 16:30

Składanek 30', 32', 64'

9.  Mławianka Mława 3:3  Józefovia/ 3 października, 11:00

Składanek 39', Ognicha 72', 77'

10.  Józefovia 7:1 Ursus Warszawa / 11 października, 12:00

Ognicha 17', Składanek 40', 65', Kosakowski 49', Modelski 51', Stefaniuk 55', Żywiec 88'

11. Legionovia 4:4 Józefovia / 18 października, 13:15

Modelski 30', 37', Żywiec 71', Chojecki 90'

12.  Józefovia 1:3 Drukarz Warszawa / 25 października, 12:00

Stefaniuk 73'

13.  pauza / 7-8 listopada

14.  Ostrołęcka APN 6:2 Józefovia / 14 listopada, 16:00

II WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2 GRUPA 2 2020/2021

>>>TABELA<<<

1.  Józefovia II 9:1 Sparta II Jazgarzew / 23 sierpnia, 16:30

Chojecki 15', 68', Kosakowski 20',48', 88', Pijanowski 45', Składanek 66', 68', 76'
2.  Mazur II Karczew 3:3 Józefovia II / 26 sierpnia, 15:00

Składanek 9', Kosakowski 24', Lipiński 53'
3. Józefovia II - Jedność II Żabieniec / 30 sierpnia, 13:30

(na boisku 2:0, wynik anulowany; Jedność się wycofała)

Żywiec 64', Sowa 46'
4. pauza / 5-6 września 
5. Józefovia II 7:2 Sokół Kołbiel / 9 września, 19:00

Żywiec x2, Pawłowski x2, Lipka x2, Lipiński
6. PKS Life Siennica 0:2 Józefovia II / 13 września, 14:00 

Kacprzak 47', Szczepaniak 50'
7. Józefovia II 3:7 Advit Wiązowna / 19 września, 18:30

Gołaś (sam) 11', Żywiec 75', Pawłowski 85'
8. Sparta II Jazgarzew 4:1 Józefovia II / 27 września, 11:00

Żywiec 52'
9. Józefovia II 2:1 Mazur II Karczew / 4 października, 16:00 

Szczepaniak 4', Żywiec 47'
10. pauza / 10-11 października 
11. pauza / 17-18 października
12. Sokół Kołbiel 0:7 Józefovia II / 25 października, 15:30

Żywiec 9', Pawłowski 12', 70', Sowa 61' 66', Szczepaniak 74', 77'
13. Józefovia II 3:0 w.o. PKS Life Siennica / 8 listopada, 16:00 
14. Advit Wiązowna 3:4 Józefovia II / 15 listopada, 13:00 

Ognicha 5', 90'+1, Stefaniuk 26', Składanek 65'

ZDJĘCIA:

Józefovia II 2:1 Wisła Maciejowice (23/05/2021)

Józefovia 0:4 Białe Orły (24/04/2021)

Józefovia II 2:1 Mazur II Karczew (04/10/2020)

Sparta Jazgarzew 4:1 Józefovia II (27/09/2020) 

PKS Life Siennica 0:2 Józefovia II (13/09/2020)

Józefovia II 2:0 Jedność Żabieniec II (30/08/2020)

Józefovia II 9:1 Sparta II Jazgarzew (23/08/2020)​

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości