2005

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1 GRUPA 2 (RW) 2021/2022

>>>TABELA<<<

1. Victroria Sulejówek 2:0 Józefovia / 19 marca, 13:30
2. Józefovia 2:4 Ursus Warszawa / 26 marca, 12:00

Łukomski, Ognicha
3. Sparta Jazgarzew – Józefovia / 12 maja, 18:00
4. pauza / 9-10 kwietnia
5. Jedność Żabieniec 2:1 Józefovia / 14 kwietnia, 13:00

Brzuzy
6. SEMP Ursynów 5:1 Józefovia / 24 kwietnia, 17:00

Pijanowski
7. Józefovia 4:3 Delta Warszawa / 30 kwietnia, 14:00

Pawłowski x3, Łukomski
8. Józefovia 1:3 Victoria Sulejówek / 8 maja, 14:00

Górski
9. Ursus Warszawa 2:0 Józefovia / 14 maja, 11:00
10. Józefovia – Sparta Jazgarzew / 21 maja, 18:00
11. pauza / 28-29 maja
12. Józefovia – Jedność Żabieniec / 4 czerwca, 18:00
13. Józefovia – SEMP Ursynów / 11 czerwca, 16:00
14. Delta Warszawa – Józefovia / 18-19 czerwca

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1 GRUPA 1 2021/2022

>>>TABELA<<<

1. Józefovia 1:7 Sparta Jazgarzew / 8 września, 17:30

Żywiec

2. Unia Boryszew 6:1 Józefovia / 1 września, 17:00

Ognicha

3. Józefovia 2:4 Unia Warszawa / 21 września, 20:00

Żywiec, Pijanowski

4. Józefovia 0:3 Mławianka Mława / 4 września, 12:00

5. Stoczniowiec Płock 3:0 wo Józefovia

6. Józefovia 1:6 Białe Orły / 18 września, 14:00

7. pauza / 25-26 września 

8. Sparta Jazgarzew 4:2 Józefovia / 3 października, 12:30

Żywiec x2

9. Józefovia 1:8 Unia Boryszew / 9 października, 10:00

Żywiec

10. Unia Warszawa 3:0 Józefovia / 17 października, 11:00

11. Mławianka Mława 4:1 Józefovia / 23 października, 15:30

Żywiec

12. Józefovia 0:4 Stoczniowiec Płock / 30 października, 12:00

13. Białe Orły 6:1 Józefovia / 7 listopada, 10:00

K. Nowak

14. pauza / 13-14 listopada

-------------------------------------------------

KADRA


Sebastian Brzuzy

Łukasz Chojecki
Jakub Gołembiewski

Filip Górski

Kacper Gryzik

Patryk Jałocha
Franciszek Łukomski

Paweł Maziarz
Jakub Melak

Jan Mincewicz
Ignacy Ognicha
Karol Pawłowski

Stanisław Pawłowski

Grzegorz Pijanowski
Mikołaj Piotrowski
Jan Siekierzyński

Jakub Wielgołaski

Adrian Ziubiński

Eryk Żywiec

TRENER: Damian Olszewski

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji 884312627

-------------------------------------------------

ZDJĘCIA:

Józefovia 0:3 Mławianka Mława (04/09/2021)

Józefovia II 2:1 Wisła Maciejowice (23/05/2021)

Józefovia 0:4 Białe Orły (24/04/2021)

Józefovia II 2:1 Mazur II Karczew (04/10/2020)

Sparta Jazgarzew 4:1 Józefovia II (27/09/2020) 

PKS Life Siennica 0:2 Józefovia II (13/09/2020)

Józefovia II 2:0 Jedność Żabieniec II (30/08/2020)

Józefovia II 9:1 Sparta II Jazgarzew (23/08/2020)​

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości