2005

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2 GRUPA 1 2020/2021 

>>>TABELA<<<

1. Podlasie Sokołów Podlaski 0:5 Józefovia / 13 sierpnia, 17:30

Poradka 4', Ognicha 21', Kossakowski 80', Gołembiewski 89', Pijanowski 90'+4

2. Józefovia 3:2 Mławianka Mława / 12 września, 17:30

Ognicha 7' 88', Kosakowski 18'

3. Ursus Warszawa 3:0 Józefovia / 2 sierpnia, 20:00

bramka samobójcza 4', Kossakowski 86', Składanek 90'+4

4. Józefovia 5:8 Legionovia / 30 sierpnia, 11:00 

Ognicha 22', 45', 77', 90', Bobko 36'

5. Drukarz Warszawa 1:3 Józefovia / 5 września, 12:00 

Poradka x2, Kossakowski

6. pauza / 12-13 września 

7. Józefovia – Ostrołęcka APN / 19 września, 16:00

8. Józefovia – Podlasie Sokołów Podlaski / 26 września, 16:30

9.  Mławianka Mława –  Józefovia/ 3 października, 11:00

10.  Józefovia - Ursus Warszawa / 10-11 października

11. Legionovia – Józefovia / 17-18 października

12.  Józefovia – Drukarz Warszawa / 24 października, 16:30

13.  pauza / 8 listopada, 16:00

14.  Ostrołęcka APN – Józefovia / 14 listopada, 13:00

II WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2 GRUPA 2 2020/2021

>>>TABELA<<<

1.  Józefovia II – Sparta II Jazgarzew / 23 sierpnia, 16:30

Chojecki 15', 68', Kosakowski 20',48', 88', Pijanowski 45', Składanek 66', 68', 76'
2.  Mazur II Karczew – Józefovia II / 26 sierpnia, 15:00

Składanek 9', Kosakowski 24', Lipiński 53'
3. Józefovia II 2:0 Jedność II Żabieniec / 30 sierpnia, 13:30 

Żywiec 64', Sowa 46'
4. pauza / 5-6 września 
5. Józefovia II 7:2 Sokół Kołbiel / 9 września, 19:00

Żywiec x2, Pawłowski x2, Lipka x2, Lipiński
6. PKS Life Siennica 0:2 Józefovia II / 13 września, 14:00 
7. Józefovia II – Advit Wiązowna / 19 września, 18:30
8. Sparta II Jazgarzew – Józefovia II / 26 września, 15:30
9. Józefovia II – Mazur II Karczew / 3 października, 14:00 
10. Jedność II Żabieniec – Józefovia II/ 10-11 października 
11. pauza / 17-18 października
12. Sokół Kołbiel – Józefovia II / 24 października, 14:00
13. Józefovia II – PKS Life Siennica / 8 listopada, 18:30 
14. Advit Wiązowna – Józefovia II / 15 listopada, 13:00 

-------------------------------------------------

KADRA

Piotr Bobko
Sebastian Brzuzy 

Łukasz Chojecki
Kuba Gołembiewski 

Kacper Gryzik 

Krystian Kacprzak
Wiktor Kossakowski
Piotr Lipiński 
Oskar Lipka 

Jakub Malitka 

Franciszek Maziarz

Paweł Maziarz
Aleksander Michalski 

Jan Mincewicz
Jakub Modelski 
Ignacy Ognicha

Kamil Padewski
Karol Pawłowski 

Stanisław Pawłowski 

Grzegorz Pijanowski 
Mikołaj Piotrowski 
Michał Poradka 

Kacper Sitnik
Bartosz Składanek 

Tomek Sowa
Franek Stefaniuk 

Jakub Szczepanik
Kuba Wielgołaski 
Eryk Żywiec 

TRENER: Dorian Citkowski

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji 797588 429

@ dorian.citkowski@gmail.com

ZDJĘCIA:

PKS Life Siennica 0:2 Józefovia II (13/09/2020)

Józefovia II 2:0 Jedność Żabieniec II (30/08/2020)

Józefovia II 9:1 Sparta II Jazgarzew (23/08/2020)​

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości