Wygrane derby rezerw

Wygrane derby rezerw

Józefovia II pokonała na wyjeździe PKS Radość 3:0 w ramach 11. kolejki Keeza A Klasy. Bramki zdobyli Maciej Suwik, Łukasz Chojecki i Antoni Ognicha. Zwycięstwo w derbach linii otwockiej sprawiło, że do drugiego miejsca w tabeli podopieczni trenera Marcina Makulca tracą już tylko dwa punkty.

PKS RADOŚĆ 0:3 (0:0) JÓZEFOVIA II

BRAMKI: Suwik 53′, Chojecki 58′, Ognicha 79′

SKŁAD: Krauze – Chojecki, Pajura, Bobko – Zabłocki (80′ Krawczyk), Sowa (70′ Chłopik), Halski (ż) (46′ Maziarz, 82′  Piszczek), Zowczak (75′ Chmura) – Pyza (70′ Nowak), Ognicha (80′ Pawłowski), Suwik

TRENER: Makulec

WSPIERAJĄ NAS:

MECENASOWIE SPORTU

SPONSORZY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNERZY