Wygrana na śniegu

W rozegranym we Wrocławiu meczu kontrolnym Józefovia pokonała 8:1 WKS Wierzbice, zajmującego po jesieni 5. miejsce w lidze okręgowej (grupa: Wrocław).
Bramki dla podpoiecznych trenera Arkadiusza Grzyba zdobyli Ignacy Ognicha (4 bramki), Stanisław Dźwigała, Piotr Trepka oraz debiutanci Dawid Roszkowski (rocznik 2008) i Bartek Bachman (2006).
Kolejny sparing rezerwy Józefovii rozegrają w sobotę 22 lutego o 14:00 na wyjeździe z AKS SMS Łódź. Areną starcia – boisko przy Milionowej 12.
BRAMKI: Ognicha x4, Dźwigała, Trepka, Roszkowski, Bachman
SKŁAD: Balcerzak – Turowicz, Maziarz, Dźwigała, zawodnik testowany – zawodnik testowany, Sawka, Sierakowski, Trepka, T. Bernhard, Ognicha
PONADTO GRALI: Prina Cerai, Pyza, Goliasz, Bachman, Roszkowski, Rudowicz
TRENER: Grzyb