Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam spokoju, radości i nadziei.
Niech ten wyjątkowy czas napełni Was energią do działania, a wspólne chwile w gronie najbliższych przyniosą Wam wiele uśmiechu i ciepła.
W imieniu społeczności naszego Klubu, trenerów, piłkarzy, rodziców
Zarząd MLKS Józefovia