Szalona pogoń w trenerskim debiucie

W swoim pierwszym spotkaniu sparingowym pod wodzą Michała Pulkowskiego Józefovia zremisowała 5:5 z Energą Kozienice – trzecią drużyną minionego sezonu V ligi.
Po 68 minutach wydawało się, że mecz rozgrywany w Sobieniach-Jeziorach jest rozstrzygnięty. Energia prowadziła już 5:0, a gracze z Józefowa nie potrafili przebić bloku defensywnego kozieniczan. Wtedy jednak coś się zmieniło. Strzelecką szarżę rozpoczął Jakub Pytlarczyk, chwilę później trafił Dawid Rejf, a gola z rzutu karnego dorzucił jeden z testowanych zawodników. W końcówce do siatki trafił jeszcze Antoni Grzymała-Kazłowski, a w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry znów błysnął Pytlarczyk, który ustalił wynik na 5:5. Trenerski debiut Michała Pulkowskiego zakończył się więc widowiskiem pełnym emocji i niesamowitą końcówką.
W najbliższą sobotę 26 lipca józefowianie zmierzą się na wyjeździe z Jodłą Jedlnią-Letnisko. Start meczu o 12:00.
JÓZEFOVIA 5:5 (0:3) ENERGIA KOZIENICE
BRAMKA: Pytlarczyk 69′, 90′, Rejf 76′, zawodnik testowany 82′ (k), Grzymała-Kazłowski 84′ – Nowak 10′, 20′, Książek 24′, Czerw 57′, Gieleciński 64′
SKŁAD: Bramkarz testowany – Trepka, zawodnik testowany, Adamiak, Turowicz – T. Bernhard, Rudowicz, Malinowski, zawodnik testowany, Osiak – Piekut
PONADTO GRALI: Bramkarz testowany, Nosarzewski, Pytlarczyk, Rejf, Chojecki, Grzymała-Kazłowski, 5 zawodników testowanych
TRENER: Pulkowski