Sprawdzian na plus

W sparingowym spotkaniu józefowianie pokonali Białe Orły Warszawa 4:2, a więc lidera ligi okręgowej.

Bohaterem meczu był Paweł Giel, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Po jednej bramce dołożyli również Tymoteusz Bernhard oraz Antoni Ognicha. Bardzo dobrą informacją dla sztabu szkoleniowego i kibiców jest także powrót do gry Macieja Blechmana, który po przerwie spowodowanej kontuzją ponownie przywdział koszulkę „Józy”.

Kolejny mecz kontrolny Józefovia rozegra w czwartek 29 stycznia. O godzinie 19:00 na obiekcie w Józefowie rywalem naszych piłkarzy będzie Ursus II Warszawa.

JÓZEFOVIA 4:2 (4:1) BIAŁE ORŁY WARSZAWA

BRAMKI: Giel x2, Ognicha, T. Bernhard

SKŁAD: Rychlica (46′ Błesznowski) – Blechman (46′ Chojecki), Adamiak (46′ Pajura), Parafiniuk, Pietrusiewicz (46′ Rejf) – Sierakowski (46′ Trepka), Rudowicz (46′ M. Macioszek), Giel (46′ Malinowski), Sawka (46′ Pytlarczyk), T. Bernhard – Ognicha (46′ Carlos)

TRENER: Pulkowski

WSPIERAJĄ NAS:

MECENASOWIE SPORTU

SPONSORZY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNERZY