Sparing na styku – Radomiak II skuteczniejszy

W rozegranym pod balonem w Centrum Szkoleniowym Radomiaka sparingu Józefovia przegrała 0:1 z Radomiakiem II Radom, który na co dzień rywalizuje w V lidze mazowieckiej (grupa II), zajmując obecnie 10. miejsce w tabeli.
Spotkanie miało wyrównany przebieg, a obie drużyny stwarzały dogodne sytuacje. Jedną z nich skutecznie wykorzystali gospodarze, przesądzając o końcowym wyniku. Dla zespołu trenera Arkadiusza Grzyba był to wartościowy test.
Następny sparing Józefovia rozegra w piątek 7 lutego o 19:00. Rywalem drużyny z Józefowa będzie Żbik Nasielsk, a mecz odbędzie się na boisku w Józefowie.
RADOMIAK II 1:0 (0:0) JÓZEFOVIA
TRENER: Grzyb