Kolejka 1 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
8:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
0:8 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
7:1 |
|
Korona Jadów |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
4:2 |
|
KS Łomianki |
|
|
Huragan Wołomin |
|
3:0 |
|
Wisła Jabłonna |
Kolejka 2 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
0:6 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
7:0 |
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Korona Jadów |
|
0:5 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
1:26 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
KS Łomianki |
|
1:2 |
|
Huragan Wołomin |
Kolejka 3 |
|
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
0:0 |
|
KS Łomianki |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
15:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
5:1 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Huragan Wołomin |
|
8:0 |
|
Korona Jadów |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
7:0 |
|
Wisła Jabłonna |
Kolejka 4 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
0:7 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Korona Jadów |
|
1:3 |
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
2:4 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
1:8 |
|
Wisła Jabłonna |
|
|
KS Łomianki |
|
0:3 |
|
Polonia II Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
4:1 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
1:7 |
|
KS Łomianki |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
16:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Huragan Wołomin |
|
2:1 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
15:1 |
|
Korona Jadów |
Kolejka 6 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
0:6 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
Korona Jadów |
|
1:6 |
|
Wisła Jabłonna |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
3:0 |
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
2:2 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
0:13 |
|
KS Łomianki |
Kolejka 7 |
|
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
5:2 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
1:4 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
Huragan Wołomin |
|
7:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
KS Łomianki |
|
12:0 |
|
Korona Jadów |
Kolejka 8 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
0:14 |
|
KS Łomianki |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
11:0 |
|
Wisła Jabłonna |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
0:1 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
Huragan Wołomin |
|
7:0 |
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
3:1 |
|
Korona Jadów |
Kolejka 9 |
|
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
5:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
1:3 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
Korona Jadów |
|
0:10 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
8:1 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
KS Łomianki |
|
3:1 |
|
Varsovia Warszawa |
Kolejka 10 |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
5:4 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Korona Jadów |
|
6:3 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
1:4 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
6:0 |
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
KS Łomianki |
|
1:3 |
|
Białe Orły Warszawa |
Kolejka 11 |
|
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Wisła Jabłonna |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
6:0 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
16:1 |
|
Korona Jadów |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
24:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Huragan Wołomin |
|
2:2 |
|
KS Łomianki |
Kolejka 12 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
2:2 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
0:4 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
Korona Jadów |
|
0:9 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
0:12 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
KS Łomianki |
|
3:2 |
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
Kolejka 13 |
|
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
7:1 |
|
Korona Jadów |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
11:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
1:2 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Huragan Wołomin |
|
3:0 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
4:1 |
|
KS Łomianki |
Kolejka 14 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
2:1 |
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Korona Jadów |
|
0:9 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
3:1 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
0:21 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
KS Łomianki |
|
1:3 |
|
Wisła Jabłonna |
Kolejka 15 |
|
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
4:5 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
11:0 |
|
Korona Jadów |
|
|
Huragan Wołomin |
|
2:2 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
2:0 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
KS Łomianki |
|
12:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
Kolejka 16 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
0:1 |
|
Wisła Jabłonna |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
0:2 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
4:0 |
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
0:13 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Korona Jadów |
|
0:8 |
|
KS Łomianki |
Kolejka 17 |
|
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:3 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
0:3 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Korona Jadów |
|
6:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
4:1 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
KS Łomianki |
|
5:0 |
|
WKS Rząśnik |
Kolejka 18 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
7:0 |
|
Korona Jadów |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
4:2 |
|
Wisła Jabłonna |
|
|
Huragan Wołomin |
|
1:2 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
0:14 |
|
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
1:2 |
|
KS Łomianki |