Kolejka 1 |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
3:1 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
11:0 |
|
Rządza Załubice |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
3:0 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
Mazur Radzymin |
|
2:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
WKS Rząśnik |
|
4:2 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
KS II Łomianki |
|
6:1 |
|
SRT Halinów |
|
|
Korona Jadów |
|
3:3 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
Kolejka 2 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
2:2 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
KS II Łomianki |
|
3:5 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
1:3 |
|
Korona Jadów |
|
|
Rządza Załubice |
|
2:3 |
|
SRT Halinów |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
1:4 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
0:6 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
12:2 |
|
Kamionek Warszawa |
Kolejka 3 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
9:0 |
|
Rządza Załubice |
|
|
WKS Rząśnik |
|
0:2 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Korona Jadów |
|
2:0 |
|
KS II Łomianki |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
1:1 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
SRT Halinów |
|
2:4 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
2:1 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
3:2 |
|
Victoria II Sulejówek |
Kolejka 4 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
3:2 |
|
SRT Halinów |
|
|
KS II Łomianki |
|
0:1 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
0:2 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Rządza Załubice |
|
3:5 |
|
Korona Jadów |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
0:5 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
0:4 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
0:5 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
3:3 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
WKS Rząśnik |
|
3:3 |
|
Rządza Załubice |
|
|
Korona Jadów |
|
1:1 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
3:2 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
7:2 |
|
KS II Łomianki |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
7:1 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
SRT Halinów |
|
2:0 |
|
Kamionek Warszawa |
Kolejka 6 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
6:1 |
|
Korona Jadów |
|
|
KS II Łomianki |
|
1:4 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Rządza Załubice |
|
1:2 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
1:3 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
3:1 |
|
SRT Halinów |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
1:3 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
3:5 |
|
Mazur Radzymin |
Kolejka 7 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
1:0 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
WKS Rząśnik |
|
1:3 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
3:0 |
|
KS II Łomianki |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
8:1 |
|
Rządza Załubice |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
9:3 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
SRT Halinów |
|
3:2 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
Korona Jadów |
|
1:0 |
|
Kamionek Warszawa |
Kolejka 8 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
3:2 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Rządza Załubice |
|
1:4 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
6:1 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
5:0 |
|
Korona Jadów |
|
|
SRT Halinów |
|
2:0 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
1:1 |
|
KS II Łomianki |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
3:1 |
|
WKS Rząśnik |
Kolejka 9 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
1:1 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
KS II Łomianki |
|
1:0 |
|
Rządza Załubice |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
0:0 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
Korona Jadów |
|
3:3 |
|
SRT Halinów |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
0:7 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
Mazur Radzymin |
|
4:1 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
2:0 |
|
Kamionek Warszawa |
Kolejka 10 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
1:0 |
|
Korona Jadów |
|
|
SRT Halinów |
|
7:1 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
2:1 |
|
Rządza Załubice |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
3:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
2:2 |
|
KS II Łomianki |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
3:1 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
0:2 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
Kolejka 11 |
|
|
KS II Łomianki |
|
1:3 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
6:1 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Rządza Załubice |
|
2:2 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
0:1 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
5:1 |
|
SRT Halinów |
|
|
WKS Rząśnik |
|
0:3 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Korona Jadów |
|
0:3 |
|
GKS Dąbrówka |
Kolejka 12 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
8:1 |
|
Rządza Załubice |
|
|
Mazur Radzymin |
|
9:2 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
3:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
3:2 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
Korona Jadów |
|
3:0 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
SRT Halinów |
|
2:2 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
2:0 |
|
KS II Łomianki |
Kolejka 13 |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
1:4 |
|
SRT Halinów |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
2:4 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
8:0 |
|
Korona Jadów |
|
|
Rządza Załubice |
|
4:1 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
KS II Łomianki |
|
2:3 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
2:4 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
WKS Rząśnik |
|
2:3 |
|
GKS Dąbrówka |
Kolejka 14 |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
0:2 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Rządza Załubice |
|
1:5 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
0:0 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
4:0 |
|
Korona Jadów |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
0:3 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
SRT Halinów |
|
3:3 |
|
KS II Łomianki |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
0:2 |
|
Victoria II Sulejówek |
Kolejka 15 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
2:1 |
|
KS II Łomianki |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
1:1 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
1:1 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
SRT Halinów |
|
1:0 |
|
Rządza Załubice |
|
|
Korona Jadów |
|
2:4 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
4:0 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
7:1 |
|
Huragan II Wołomin |
Kolejka 16 |
|
|
KS II Łomianki |
|
1:1 |
|
Korona Jadów |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
0:1 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Rządza Załubice |
|
2:2 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
0:1 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
5:0 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
4:0 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
1:0 |
|
SRT Halinów |
Kolejka 17 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
5:0 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
3:3 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
5:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
SRT Halinów |
|
0:0 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
WKS Rząśnik |
|
2:3 |
|
KS II Łomianki |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
2:1 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Korona Jadów |
|
2:1 |
|
Rządza Załubice |
Kolejka 18 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
5:1 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
KS II Łomianki |
|
6:0 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
2:1 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Rządza Załubice |
|
2:3 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
4:0 |
|
Korona Jadów |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
3:2 |
|
SRT Halinów |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
0:1 |
|
Błyskawica Warszawa |
Kolejka 19 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
4:1 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
WKS Rząśnik |
|
0:0 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
Korona Jadów |
|
0:2 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
0:3 |
|
KS II Łomianki |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
3:0 |
|
Rządza Załubice |
|
|
SRT Halinów |
|
2:1 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
3:0 |
|
GKS Dąbrówka |
Kolejka 20 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
5:2 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
KS II Łomianki |
|
1:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Rządza Załubice |
|
0:1 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
2:3 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
5:2 |
|
Korona Jadów |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
5:0 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
0:2 |
|
SRT Halinów |
Kolejka 21 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
4:1 |
|
SRT Halinów |
|
|
WKS Rząśnik |
|
2:3 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
3:2 |
|
Rządza Załubice |
|
|
Korona Jadów |
|
1:4 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
5:0 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
1:3 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
KS II Łomianki |
|
5:0 |
|
GKS Dąbrówka |
Kolejka 22 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
2:3 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Rządza Załubice |
|
6:1 |
|
KS II Łomianki |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
0:3 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
7:0 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
2:1 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
SRT Halinów |
|
0:2 |
|
Korona Jadów |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
0:1 |
|
Mazur Radzymin |
Kolejka 23 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
4:2 |
|
SRT Halinów |
|
|
KS II Łomianki |
|
4:1 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
1:4 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
Korona Jadów |
|
0:2 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
2:4 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
0:5 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
Rządza Załubice |
|
2:0 |
|
GKS Dąbrówka |
Kolejka 24 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
6:1 |
|
KS II Łomianki |
|
|
Mazur Radzymin |
|
5:0 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
0:3 |
|
Rządza Załubice |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
6:1 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
1:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
SRT Halinów |
|
2:3 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
2:3 |
|
Korona Jadów |
Kolejka 25 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
1:2 |
|
Korona Jadów |
|
|
KS II Łomianki |
|
2:3 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
1:9 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
Rządza Załubice |
|
1:3 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
1:2 |
|
SRT Halinów |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
2:4 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
7:2 |
|
GKS Dąbrówka |
Kolejka 26 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
2:1 |
|
Huragan II Wołomin |
|
|
Mazur Radzymin |
|
1:2 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
2:2 |
|
KS II Łomianki |
|
|
Korona Jadów |
|
3:0 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
2:6 |
|
Rządza Załubice |
|
|
SRT Halinów |
|
1:3 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
3:2 |
|
WKS Rząśnik |