Kolejka 1 |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
1:0 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
KS Walka Kosów |
|
0:6 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
4:0 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
UKS II Łady |
|
0:2 |
|
Perła II Złotokłos |
|
|
Grom Prace Małe |
|
1:3 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
UKS Tarczyn |
|
1:2 |
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
Kolejka 2 |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
3:1 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
9:2 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
Milan II Milanówek |
|
1:3 |
|
UKS II Łady |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
5:2 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
FC II Lesznowola |
|
4:1 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
2:2 |
|
Perła II Złotokłos |
Kolejka 3 |
|
|
UKS Tarczyn |
|
0:3 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
2:1 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Grom Prace Małe |
|
0:6 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
Perła II Złotokłos |
|
2:0 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
KS Walka Kosów |
|
1:0 |
|
Gwardia Warszawa |
|
|
UKS II Łady |
|
1:0 |
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
Kolejka 4 |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
5:0 |
|
UKS II Łady |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
7:3 |
|
Perła II Złotokłos |
|
|
Grom Prace Małe |
|
2:5 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
FC II Lesznowola |
|
1:0 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
6:1 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
Milan II Milanówek |
|
1:3 |
|
Rozwój Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
UKS Tarczyn |
|
4:1 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
1:4 |
|
Gwardia Warszawa |
|
|
Perła II Złotokłos |
|
1:3 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
KS Walka Kosów |
|
2:2 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
UKS II Łady |
|
1:1 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
Milan II Milanówek |
|
2:2 |
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
Kolejka 6 |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
6:1 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
KS Walka Kosów |
|
0:1 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
Grom Prace Małe |
|
0:14 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
4:3 |
|
UKS II Łady |
|
|
FC II Lesznowola |
|
3:1 |
|
Perła II Złotokłos |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
0:3* |
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
Kolejka 7 |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
2:1 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
UKS Tarczyn |
|
1:2 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
Perła II Złotokłos |
|
3:2 |
|
Gwardia Warszawa |
|
|
Milan II Milanówek |
|
3:3 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
1:1 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
UKS II Łady |
|
3:0* |
|
Grom Prace Małe |
Kolejka 8 |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
8:1 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
UKS Tarczyn |
|
0:2 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Grom Prace Małe |
|
0:3 |
|
Perła II Złotokłos |
|
|
FC II Lesznowola |
|
1:0 |
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
|
KS Walka Kosów |
|
2:0 |
|
UKS II Łady |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
3:1 |
|
Jeziorka Prażmów |
Kolejka 9 |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
1:2 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
2:0 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
Perła II Złotokłos |
|
2:3 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
0:1 |
|
Gwardia Warszawa |
|
|
UKS II Łady |
|
1:1 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
Milan II Milanówek |
|
3:0* |
|
Grom Prace Małe |
Kolejka 10 |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
0:3* |
|
UKS II Łady |
|
|
UKS Tarczyn |
|
3:5 |
|
Perła II Złotokłos |
|
|
Grom Prace Małe |
|
2:4 |
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
7:1 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
KS Walka Kosów |
|
2:1 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
5:2 |
|
FC II Lesznowola |
Kolejka 11 |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
1:1 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
7:2 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
Perła II Złotokłos |
|
2:5 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Milan II Milanówek |
|
1:1 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
UKS II Łady |
|
0:5 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
FC II Lesznowola |
|
2:3 |
|
Gwardia Warszawa |
Kolejka 12 |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
6:2 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
Milan II Milanówek |
|
0:2 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Perła II Złotokłos |
|
0:3* |
|
UKS II Łady |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
3:2 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
FC II Lesznowola |
|
9:0 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
0:2 |
|
Gwardia Warszawa |
Kolejka 13 |
|
|
UKS Tarczyn |
|
1:2 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
UKS II Łady |
|
3:1 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
KS Walka Kosów |
|
8:0 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
0:3 |
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
24:0 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
Perła II Złotokłos |
|
0:3 |
|
Rozwój Warszawa |
Kolejka 14 |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
5:1 |
|
UKS II Łady |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
3:2 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Milan II Milanówek |
|
3:0* |
|
Perła II Złotokłos |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
3:2 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
FC II Lesznowola |
|
1:3 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
25:0 |
|
Grom Prace Małe |
Kolejka 15 |
|
|
Perła II Złotokłos |
|
0:3 |
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
|
KS Walka Kosów |
|
2:0 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
UKS II Łady |
|
2:6 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
UKS Tarczyn |
|
0:3 |
|
Gwardia Warszawa |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
9:0 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
2:0 |
|
Milan II Milanówek |
Kolejka 16 |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
3:0* |
|
Perła II Złotokłos |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
8:0 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
4:2 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Grom Prace Małe |
|
1:0 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
1:0 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
FC II Lesznowola |
|
2:1 |
|
UKS II Łady |
Kolejka 17 |
|
|
Perła II Złotokłos |
|
0:3 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
1:5 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
5:0 |
|
UKS II Łady |
|
|
UKS Tarczyn |
|
0:3 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
Milan II Milanówek |
|
2:4 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
3:1 |
|
Grom Prace Małe |
Kolejka 18 |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
2:1 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
3:0* |
|
Perła II Złotokłos |
|
|
Grom Prace Małe |
|
2:2 |
|
UKS II Łady |
|
|
FC II Lesznowola |
|
2:4 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
KS Walka Kosów |
|
0:0 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
5:0 |
|
UKS Tarczyn |
Kolejka 19 |
|
|
Perła II Złotokłos |
|
0:3 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
1:0 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
4:2 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
2:1 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
Milan II Milanówek |
|
0:3 |
|
Gwardia Warszawa |
|
|
UKS II Łady |
|
2:3 |
|
KS Walka Kosów |
Kolejka 20 |
|
|
KS Walka Kosów |
|
3:0 |
|
Perła II Złotokłos |
|
|
UKS Tarczyn |
|
6:2 |
|
UKS II Łady |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
2:4 |
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
|
Grom Prace Małe |
|
5:2 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
FC II Lesznowola |
|
0:7 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
3:0* |
|
Orzeł Baniocha |
Kolejka 21 |
|
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
7:0 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
Milan II Milanówek |
|
1:5 |
|
KS Walka Kosów |
|
|
FC II Lesznowola |
|
0:5 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
2:2 |
|
Gwardia Warszawa |
|
|
UKS II Łady |
|
2:4 |
|
Orzeł Baniocha |
|
|
Perła II Złotokłos |
|
0:3 |
|
UKS Tarczyn |
Kolejka 22 |
|
|
Orzeł Baniocha |
|
3:0 |
|
Perła II Złotokłos |
|
|
UKS Tarczyn |
|
6:0 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
Gwardia Warszawa |
|
5:1 |
|
FC II Lesznowola |
|
|
Grom Prace Małe |
|
0:6 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
KS Walka Kosów |
|
2:1 |
|
KS Marymont 1911 Warszawa |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
4:1 |
|
UKS II Łady |