Kolejka 1 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
3:0 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
MKS Przasnysz |
|
3:0 |
|
Wisła Płock |
|
|
Bzura Chodaków |
|
2:2 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Mławianka Mława |
|
4:2 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:1 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
1:1 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
Mazur Gostynin |
|
0:2 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Czarni Węgrów |
|
0:1 |
|
KS Łomianki |
Kolejka 2 |
|
|
Wisła Płock |
|
9:0 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Bug II Wyszków |
|
1:4 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
1:1 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:0 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
4:0 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
0:2 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
3:0 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
MKS Ciechanów |
|
0:1 |
|
KS Łomianki |
Kolejka 3 |
|
|
KS Łomianki |
|
1:1 |
|
Wisła Płock |
|
|
Huragan Wołomin |
|
3:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
MKS Przasnysz |
|
2:1 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Bzura Chodaków |
|
4:0 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
Mławianka Mława |
|
3:0 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
0:4 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Korona Szydłowo |
|
1:0 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Czarni Węgrów |
|
0:1 |
|
Bug II Wyszków |
Kolejka 4 |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Bzura Chodaków |
|
7:1 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
Bug II Wyszków |
|
1:1 |
|
KS Łomianki |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
1:3 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
2:3 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
MKS Ciechanów |
|
0:2 |
|
Wisła Płock |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
2:0 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
3:4 |
|
Huragan Wołomin |
|
Kolejka 5 |
|
|
Wisła Płock |
|
2:1 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Huragan Wołomin |
|
1:1 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
MKS Przasnysz |
|
0:1 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
Mławianka Mława |
|
3:2 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Czarni Węgrów |
|
0:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Mazur Gostynin |
|
1:3 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Korona Szydłowo |
|
2:2 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
KS Łomianki |
|
1:0 |
|
Błękitni Gąbin |
Kolejka 6 |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
3:1 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:2 |
|
Wisła Płock |
|
|
MKS Ciechanów |
|
1:4 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Korona Szydłowo |
|
1:2 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
0:0 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:0 |
|
KS Łomianki |
|
|
Bzura Chodaków |
|
4:0 |
|
Mazur Gostynin |
Kolejka 7 |
|
|
Wisła Płock |
|
3:2 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Huragan Wołomin |
|
1:2 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
MKS Przasnysz |
|
5:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:1 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
KS Łomianki |
|
0:1 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
Mławianka Mława |
|
3:0 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:2 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Mazur Gostynin |
|
2:3 |
|
Korona Szydłowo |
Kolejka 8 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
8:2 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Bzura Chodaków |
|
5:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
0:0 |
|
Wisła Płock |
|
|
MKS Ciechanów |
|
2:0 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Korona Szydłowo |
|
1:1 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
0:3 |
|
MKS Przasnysz |
Kolejka 9 |
|
|
Wisła Płock |
|
|
|
Pauza |
|
|
Mazur Gostynin |
|
1:3 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
MKS Przasnysz |
|
4:0 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
Bug II Wyszków |
|
0:0 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
KS Łomianki |
|
3:2 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Mławianka Mława |
|
3:0 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Czarni Węgrów |
|
1:0 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:0 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
Kolejka 10 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Pauza |
|
|
Huragan Wołomin |
|
6:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Bzura Chodaków |
|
2:2 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
1:0 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
MKS Ciechanów |
|
0:3 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Mazur Gostynin |
|
1:0 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
3:0 |
|
Wisła Płock |
|
|
Korona Szydłowo |
|
2:6 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
1:0 |
|
KS Łomianki |
Kolejka 11 |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Łomianki |
|
3:1 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
Wisła Płock |
|
2:0 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
MKS Przasnysz |
|
1:2 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Mławianka Mława |
|
1:0 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
Czarni Węgrów |
|
0:1 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:1 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
3:1 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
Kolejka 12 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Huragan Wołomin |
|
8:1 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Bzura Chodaków |
|
1:0 |
|
Wisła Płock |
|
|
Mławianka Mława |
|
3:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
MKS Ciechanów |
|
1:2 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
Mazur Gostynin |
|
2:4 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
0:1 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Korona Szydłowo |
|
4:4 |
|
KS Łomianki |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
0:0 |
|
Bug II Wyszków |
Kolejka 13 |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Łomianki |
|
2:3 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Wisła Płock |
|
2:0 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
MKS Przasnysz |
|
3:0 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Bug II Wyszków |
|
0:3 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
Czarni Węgrów |
|
0:0 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:5 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
3:1 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 14 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Pauza |
|
|
Huragan Wołomin |
|
2:0 |
|
Wisła Płock |
|
|
Bzura Chodaków |
|
3:0 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Mławianka Mława |
|
1:0 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
0:5 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
3:0 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
Korona Szydłowo |
|
0:2 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
1:1 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Mazur Gostynin |
|
0:1 |
|
KS Łomianki |
Kolejka 15 |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Łomianki |
|
3:0 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Wisła Płock |
|
6:0 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
MKS Przasnysz |
|
2:1 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:1 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
2:0 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Czarni Węgrów |
|
2:1 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
1:2 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
0:0 |
|
Bzura Chodaków |
Kolejka 16 |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
|
|
Pauza |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
1:3 |
|
KS Łomianki |
|
|
Huragan Wołomin |
|
1:1 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
MKS Przasnysz |
|
4:0 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Bzura Chodaków |
|
2:3 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
Mławianka Mława |
|
2:0 |
|
Wisła Płock |
|
|
MKS Ciechanów |
|
2:2 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Mazur Gostynin |
|
3:2 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Korona Szydłowo |
|
2:8 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
Kolejka 17 |
|
|
Bzura Chodaków |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Łomianki |
|
1:0 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Wisła Płock |
|
2:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:0 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
4:0 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
Czarni Węgrów |
|
1:0 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:1 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:2 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
3:1 |
|
Wkra Bieżuń |
Kolejka 18 |
|
|
Korona Szydłowo |
|
|
|
Pauza |
|
|
Wisła Płock |
|
1:1 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
4:0 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:3* |
|
Mławianka Mława |
|
|
MKS Ciechanów |
|
3:0 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
5:2 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
KS Łomianki |
|
0:0 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
2:2 |
|
Mazur Gostynin |
Kolejka 19 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Pauza |
|
|
MKS Przasnysz |
|
4:2 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Bzura Chodaków |
|
3:1 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Mławianka Mława |
|
0:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Czarni Węgrów |
|
0:1 |
|
Wisła Płock |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:0 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Korona Szydłowo |
|
1:7 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
KS Łomianki |
|
0:1 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
Mazur Gostynin |
|
0:2 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
Kolejka 20 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Pauza |
|
|
Wisła Płock |
|
0:2 |
|
KS Łomianki |
|
|
Bug II Wyszków |
|
1:0 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
0:3 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:3 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
MKS Ciechanów |
|
4:0 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
3:0 |
|
Korona Szydłowo |
Kolejka 21 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Pauza |
|
|
Wisła Płock |
|
2:1 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
Huragan Wołomin |
|
4:0 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
MKS Przasnysz |
|
3:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Czarni Węgrów |
|
3:0 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:1 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
Korona Szydłowo |
|
1:1 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
KS Łomianki |
|
0:2 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Mazur Gostynin |
|
0:3 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 22 |
|
|
Pauza |
|
|
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:3 |
|
KS Łomianki |
|
|
Bug II Wyszków |
|
0:8 |
|
Wisła Płock |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
2:1 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
MKS Ciechanów |
|
1:1 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
0:0 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
0:1 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Bzura Chodaków |
|
0:1 |
|
Huragan Wołomin |
Kolejka 23 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Pauza |
|
|
Wisła Płock |
|
3:0 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Huragan Wołomin |
|
3:2 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
KS Łomianki |
|
0:2 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Mławianka Mława |
|
3:0 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:3 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
Mazur Gostynin |
|
2:0 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
Czarni Węgrów |
|
1:0 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
0:5 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 24 |
|
|
Czarni Węgrów |
|
|
|
Pauza |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
0:0 |
|
KS Łomianki |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:3 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Bzura Chodaków |
|
0:3 |
|
Mławianka Mława |
|
|
MKS Ciechanów |
|
2:0 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Wisła Płock |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
1:3 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Korona Szydłowo |
|
0:7 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
1:1 |
|
Naprzód Skórzec |
Kolejka 25 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:3 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
Wisła Płock |
|
3:0 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
MKS Przasnysz |
|
1:0 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Bug II Wyszków |
|
1:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Mławianka Mława |
|
3:1 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
Czarni Węgrów |
|
2:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
1:2 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
Mazur Gostynin |
|
0:3 |
|
Huragan Wołomin |
Kolejka 26 |
|
|
Wisła Płock |
|
|
|
Pauza |
|
|
MKS Ciechanów |
|
3:0 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Huragan Wołomin |
|
1:1 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Bzura Chodaków |
|
1:3 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
2:1 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
3:0 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
3:0 |
|
KS Łomianki |
|
|
Korona Szydłowo |
|
0:2 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
1:2 |
|
Czarni Węgrów |
Kolejka 27 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Pauza |
|
|
Mławianka Mława |
|
6:0 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Wisła Płock |
|
1:2 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
MKS Przasnysz |
|
2:0 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
KS Łomianki |
|
3:0 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Czarni Węgrów |
|
2:1 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:5 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:3 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
2:3 |
|
MKS Ciechanów |
Kolejka 28 |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
|
|
Pauza |
|
|
Huragan Wołomin |
|
4:0 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Bzura Chodaków |
|
1:0 |
|
KS Łomianki |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
0:1 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
MKS Ciechanów |
|
1:0 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Mazur Gostynin |
|
2:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
4:1 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Korona Szydłowo |
|
3:2 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
0:2 |
|
Wisła Płock |
Kolejka 29 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:3 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
KS Łomianki |
|
7:1 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
Wisła Płock |
|
0:0 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
MKS Przasnysz |
|
2:1 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Bug II Wyszków |
|
1:1 |
|
Wkra Bieżuń |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
0:2 |
|
MKS Ciechanów |
|
|
Czarni Węgrów |
|
1:1 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:3 |
|
Mławianka Mława |
Kolejka 30 |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
|
Pauza |
|
|
Huragan Wołomin |
|
6:1 |
|
KS Łomianki |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
3:0 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Bzura Chodaków |
|
2:4 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Mławianka Mława |
|
2:1 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
MKS Ciechanów |
|
4:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Mazur Gostynin |
|
4:1 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
0:1 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Korona Szydłowo |
|
1:4 |
|
Wisła Płock |
Kolejka 31 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:3 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
Wisła Płock |
|
0:2 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
MKS Przasnysz |
|
2:2 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:0 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
0:3 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
KS Łomianki |
|
4:0 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Czarni Węgrów |
|
1:2 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
6:0 |
|
Wkra Bieżuń |
Kolejka 32 |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Korona Szydłowo |
|
3:0 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Mazur Gostynin |
|
1:1 |
|
Wisła Płock |
|
|
Huragan Wołomin |
|
1:0 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Bzura Chodaków |
|
1:1 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Mławianka Mława |
|
0:2 |
|
KS Łomianki |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:1 |
|
Czarni Węgrów |
|
|
MKS Ciechanów |
|
1:2 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
3:1 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
Kolejka 33 |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błękitni Gąbin |
|
0:3 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Wisła Płock |
|
2:1 |
|
Mławianka Mława |
|
|
Bug II Wyszków |
|
3:3 |
|
Mazur Gostynin |
|
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
1:0 |
|
Bzura Chodaków |
|
|
KS Łomianki |
|
3:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Czarni Węgrów |
|
1:0 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
8:0 |
|
Korona Szydłowo |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
1:1 |
|
MKS Ciechanów |
Kolejka 34 |
|
|
Bzura Chodaków |
|
|
|
Pauza |
|
|
Mazur Gostynin |
|
3:0 |
|
Błękitni Gąbin |
|
|
Huragan Wołomin |
|
1:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
MKS Przasnysz |
|
2:0 |
|
KS Łomianki |
|
|
Mławianka Mława |
|
2:2 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:2 |
|
Wisła Płock |
|
|
MKS Ciechanów |
|
3:0* |
|
Czarni Węgrów |
|
|
Korona Szydłowo |
|
2:7 |
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
|
Wkra Bieżuń |
|
1:3 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |