Kolejka 1 |
|
|
Start Otwock |
|
2:6 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Loczki Wyszków |
|
1:2 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
7:3 |
|
Królewscy Płock |
|
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
2:8 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 2 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
8:1 |
|
Start Otwock |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
16:0 |
|
Orliki Jeruzal |
|
|
Królewscy Płock |
|
15:0 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
3:0 |
|
Loczki Wyszków |
Kolejka 3 |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:5 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
3:9 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
Start Otwock |
|
0:15 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Orliki Jeruzal |
|
0:14 |
|
Królewscy Płock |
Kolejka 4 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
12:0 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Królewscy Płock |
|
2:3 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Orliki Jeruzal |
|
1:2 |
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
9:5 |
|
Loczki Wyszków |
|
Kolejka 5 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
2:3 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
15:0 |
|
Start Otwock |
|
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
3:6 |
|
Królewscy Płock |
|
|
Loczki Wyszków |
|
3:1 |
|
Orliki Jeruzal |
Kolejka 6 |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
3:0 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Królewscy Płock |
|
0:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Orliki Jeruzal |
|
3:0 |
|
Start Otwock |
|
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Loczki Wyszków |
Kolejka 7 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
0:2 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
2:5 |
|
Orliki Jeruzal |
|
|
Start Otwock |
|
0:4 |
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Loczki Wyszków |
|
1:0 |
|
Królewscy Płock |
Kolejka 8 |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
1:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
10:0 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Orliki Jeruzal |
|
0:7 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Loczki Wyszków |
|
3:0* |
|
Start Otwock |
Kolejka 9 |
|
|
Start Otwock |
|
1:11 |
|
Królewscy Płock |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
1:6 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
3:0 |
|
Orliki Jeruzal |
|
|
Wilga Garwolin |
|
3:0 |
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 10 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
7:0 |
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
1:6 |
|
Start Otwock |
|
|
Wilga Garwolin |
|
3:0 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
Królewscy Płock |
|
3:3 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 11 |
|
|
Loczki Wyszków |
|
2:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:7 |
|
Królewscy Płock |
|
|
Start Otwock |
|
0:9 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Orliki Jeruzal |
|
1:11 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 12 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
8:1 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Królewscy Płock |
|
6:0 |
|
Orliki Jeruzal |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
5:1 |
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
4:0 |
|
Start Otwock |
Kolejka 13 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
4:1 |
|
Królewscy Płock |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:4 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
1:4 |
|
Orliki Jeruzal |
|
|
Loczki Wyszków |
|
0:6 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 14 |
|
|
Start Otwock |
|
0:9 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:0 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Orliki Jeruzal |
|
0:5 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
Królewscy Płock |
|
7:0 |
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 15 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:5 |
|
Królewscy Płock |
|
|
Loczki Wyszków |
|
8:0 |
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:14 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
Start Otwock |
|
2:1 |
|
Orliki Jeruzal |
Kolejka 16 |
|
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
3:2 |
|
Start Otwock |
|
|
Orliki Jeruzal |
|
6:0 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
4:1 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Królewscy Płock |
|
6:2 |
|
Loczki Wyszków |
Kolejka 17 |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
2:5 |
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:3 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
Wilga Garwolin |
|
7:0 |
|
Orliki Jeruzal |
|
|
Start Otwock |
|
0:3 |
|
Loczki Wyszków |
Kolejka 18 |
|
|
Królewscy Płock |
|
3:0* |
|
Start Otwock |
|
|
Mazovia Grodzisk Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Orliki Jeruzal |
|
0:4 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Loczki Wyszków |
|
4:1 |
|
Pogoń Siedlce |