Kolejka 1 |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
|
Pauza |
|
|
Orlęta Warszawa |
|
1:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
Cezar Konstancin |
|
5:2 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
Znicz Pruszków |
|
3:0 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 2 |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
2:3 |
|
Orlęta Warszawa |
|
|
Partyzant Leszno |
|
4:0 |
|
Laura Chylice |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Cezar Konstancin |
|
3:1 |
|
Znicz Pruszków |
Kolejka 3 |
|
|
Laura Chylice |
|
3:1 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
Orlęta Warszawa |
|
0:3 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Cezar Konstancin |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Pruszków |
|
1:1 |
|
Partyzant Leszno |
Kolejka 4 |
|
|
Znicz Pruszków |
|
|
|
Pauza |
|
|
Cezar Konstancin |
|
4:0 |
|
Orlęta Warszawa |
|
|
Partyzant Leszno |
|
4:4 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
4:2 |
|
Laura Chylice |
|
Kolejka 5 |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
2:2 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Laura Chylice |
|
1:3 |
|
Cezar Konstancin |
|
|
Partyzant Leszno |
|
|
|
Pauza |
|
|
Orlęta Warszawa |
|
2:1 |
|
Znicz Pruszków |
Kolejka 6 |
|
|
Orlęta Warszawa |
|
|
|
Pauza |
|
|
Cezar Konstancin |
|
4:0 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
Partyzant Leszno |
|
3:2 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Znicz Pruszków |
|
10:0 |
|
Laura Chylice |
Kolejka 7 |
|
|
Laura Chylice |
|
|
|
Pauza |
|
|
Orlęta Warszawa |
|
2:2 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
0:0 |
|
Cezar Konstancin |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
0:2 |
|
Znicz Pruszków |
Kolejka 8 |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
|
Pauza |
|
|
Laura Chylice |
|
0:3 |
|
Orlęta Warszawa |
|
|
Partyzant Leszno |
|
1:4 |
|
Cezar Konstancin |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Znicz Pruszków |
Kolejka 9 |
|
|
Laura Chylice |
|
0:3 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
Orlęta Warszawa |
|
1:1 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Pruszków |
|
6:4 |
|
Cezar Konstancin |
Kolejka 10 |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
3:0 |
|
Laura Chylice |
|
|
Cezar Konstancin |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
3:1 |
|
Orlęta Warszawa |
|
|
Partyzant Leszno |
|
1:5 |
|
Znicz Pruszków |
Kolejka 11 |
|
|
Znicz Pruszków |
|
|
|
Pauza |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
2:3 |
|
Partyzant Leszno |
|
|
Laura Chylice |
|
0:3 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Orlęta Warszawa |
|
5:2 |
|
Cezar Konstancin |
Kolejka 12 |
|
|
Cezar Konstancin |
|
3:0 |
|
Laura Chylice |
|
|
Partyzant Leszno |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
0:3 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
Znicz Pruszków |
|
3:1 |
|
Orlęta Warszawa |
Kolejka 13 |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
2:1 |
|
Cezar Konstancin |
|
|
Laura Chylice |
|
0:3* |
|
Znicz Pruszków |
|
|
Orlęta Warszawa |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
1:4 |
|
Partyzant Leszno |
Kolejka 14 |
|
|
Laura Chylice |
|
|
|
Pauza |
|
|
Cezar Konstancin |
|
7:0 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Partyzant Leszno |
|
8:1 |
|
Orlęta Warszawa |
|
|
Znicz Pruszków |
|
5:0 |
|
GLKS Nadarzyn |