Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
5:1
KS Wasilków
KS Kutno
2:1
Polonia Warszawa S.A.
Olimpia Zambrów
2:0
Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:1
Concordia Elbląg
Jagielonia II Białystok
1:3
Znicz Biała Piska
Błonianka Błonie
3:2
Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz
1:1
Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie
2:0
Huragan Morąg
RKS Radomsko
1:4
Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:1
Legionovia Legionowo
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
0:2
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
1:2
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa S.A.
2:0
Concordia Elbląg
KS Kutno
4:2
Olimpia Zambrów
Huragan Morąg
1:1
RKS Radomsko
KS Wasilków
1:3
Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice
5:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3:1
GKS Wikielec
Broń Radom
2:0
Błonianka Błonie
Legia II Warszawa
1:1
Jagielonia II Białystok
Legionovia Legionowo
0:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:2
Legionovia Legionowo
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:4
Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:1
KS Kutno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:0
Broń Radom
RKS Radomsko
1:1
Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:2
Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów
1:2
Polonia Warszawa S.A.
Pelikan Łowicz
0:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec
3:3
Znicz Biała Piska
Jagielonia II Białystok
0:1
Huragan Morąg
Błonianka Błonie
7:0
KS Wasilków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
1:1
Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa S.A.
0:1
Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa
6:1
GKS Wikielec
KS Kutno
0:0
RKS Radomsko
Huragan Morąg
2:4
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
KS Wasilków
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa
3:1
Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów
4:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
Broń Radom
1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice
1:2
Jagielonia II Białystok
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3:1
Błonianka Błonie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
2:0
Broń Radom
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
2:1
Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie
3:3
Polonia Warszawa S.A.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:3
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
RKS Radomsko
2:1
Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
KS Wasilków
Pelikan Łowicz
3:1
Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo
1:1
Ursus Warszawa
GKS Wikielec
3:1
Huragan Morąg
Jagielonia II Białystok
1:0
KS Kutno
Błonianka Błonie
6:3
Znicz Biała Piska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skierniewice
4:1
GKS Wikielec
Huragan Morąg
1:2
Pelikan Łowicz
Broń Radom
0:2
Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów
1:2
Jagielonia II Białystok
KS Wasilków
0:3
Concordia Elbląg
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno
4:1
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa S.A.
2:1
Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska
0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:2
RKS Radomsko
Legia II Warszawa
1:1
Błonianka Błonie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:3
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:0
Olimpia Zambrów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:0
Legia II Warszawa
RKS Radomsko
0:4
Polonia Warszawa S.A.
Ursus Warszawa
0:2
Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz
2:4
Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo
2:0
KS Wasilków
GKS Wikielec
2:0
KS Kutno
Błonianka Błonie
2:3
Huragan Morąg
Jagielonia II Białystok
1:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
1:1
Concordia Elbląg
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa S.A.
4:1
Broń Radom
Legia II Warszawa
0:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
RKS Radomsko
3:0
Jagielonia II Białystok
Huragan Morąg
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Wasilków
0:2
Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów
4:1
GKS Wikielec
Pelikan Łowicz
0:2
KS Kutno
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:4
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice
1:0
Błonianka Błonie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:1
Legia II Warszawa
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:4
RKS Radomsko
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Unia Skierniewice
Ursus Warszawa
1:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:3
Huragan Morąg
Pelikan Łowicz
2:1
Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo
1:2
Znicz Biała Piska
Broń Radom
1:1
KS Wasilków
GKS Wikielec
0:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
Jagielonia II Białystok
1:1
Polonia Warszawa S.A.
Błonianka Błonie
0:2
KS Kutno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
3:1
Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie
0:3
Pelikan Łowicz
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:1
Broń Radom
Polonia Warszawa S.A.
3:0
KS Wasilków
KS Kutno
3:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko
2:0
GKS Wikielec
Huragan Morąg
0:0
Concordia Elbląg
Unia Skierniewice
0:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagielonia II Białystok
6:0
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów
1:3
Błonianka Błonie
Legia II Warszawa
0:1
Legionovia Legionowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:1
Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:1
Olimpia Zambrów
KS Wasilków
1:8
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa
0:1
Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
KS Kutno
Pelikan Łowicz
2:0
RKS Radomsko
Legionovia Legionowo
1:1
Huragan Morąg
Broń Radom
1:2
Znicz Biała Piska
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:2
Polonia Warszawa S.A.
Błonianka Błonie
0:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
GKS Wikielec
2:2
Jagielonia II Białystok
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
5:1
KS Wasilków
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:2
GKS Wikielec
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa
2:2
Broń Radom
KS Kutno
2:1
Concordia Elbląg
Huragan Morąg
0:0
Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów
1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice
4:2
Legionovia Legionowo
RKS Radomsko
1:3
Błonianka Błonie
Jagielonia II Białystok
2:1
Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa S.A.
1:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
1:1
Olimpia Zambrów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:2
RKS Radomsko
KS Wasilków
1:2
Legia II Warszawa
Ursus Warszawa
0:2
Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz
3:2
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
2:1
KS Kutno
Broń Radom
0:2
Huragan Morąg
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
Znicz Biała Piska
Błonianka Błonie
3:2
Jagielonia II Białystok
GKS Wikielec
1:0
Polonia Warszawa S.A.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
2:1
Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:1
Concordia Elbląg
Polonia Warszawa S.A.
0:1
Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa
3:1
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Kutno
1:2
Ursus Warszawa
RKS Radomsko
4:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg
0:0
KS Wasilków
Olimpia Zambrów
1:4
Legionovia Legionowo
Unia Skierniewice
2:0
Broń Radom
Jagielonia II Białystok
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
0:3
Błonianka Błonie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
2:0
RKS Radomsko
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
6:0
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
KS Wasilków
2:5
Unia Skierniewice
Ursus Warszawa
0:0
Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:3
Jagielonia II Białystok
Pelikan Łowicz
2:2
Polonia Warszawa S.A.
Legionovia Legionowo
1:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
Broń Radom
3:2
KS Kutno
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
Huragan Morąg
Błonianka Błonie
2:1
GKS Wikielec
Znicz Biała Piska
1:0
Legia II Warszawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
0:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie
5:1
Ursus Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
1:0
Legia II Warszawa
KS Kutno
1:4
KS Wasilków
RKS Radomsko
0:0
Legionovia Legionowo
Huragan Morąg
1:1
Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów
0:2
Broń Radom
Unia Skierniewice
0:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
1:0
Błonianka Błonie
Jagielonia II Białystok
1:1
Concordia Elbląg
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:0
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa
5:0
Huragan Morąg
KS Wasilków
3:0
Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa
3:1
RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
GKS Wikielec
Broń Radom
2:2
Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska
2:2
Unia Skierniewice
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:2
KS Kutno
Błonianka Błonie
1:2
Polonia Warszawa S.A.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:0
Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo
2:1
Jagielonia II Białystok
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Radomsko
3:1
Broń Radom
GKS Wikielec
0:0
Concordia Elbląg
Unia Skierniewice
0:2
Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów
1:4
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Kutno
0:3
Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa S.A.
2:2
Huragan Morąg
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
2:2
Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz
2:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:0
KS Wasilków
Jagielonia II Białystok
2:2
Ursus Warszawa
Błonianka Błonie
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Polonia Warszawa S.A.
Huragan Morąg
0:1
Unia Skierniewice
KS Wasilków
0:3
RKS Radomsko
Ursus Warszawa
1:2
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
3:0
GKS Wikielec
Znicz Biała Piska
1:1
Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
Błonianka Błonie
Broń Radom
1:3
Jagielonia II Białystok
Legia II Warszawa
0:0
KS Kutno
Concordia Elbląg
2:1
Pelikan Łowicz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagielonia II Białystok
5:0
KS Wasilków
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
0:0
Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie
0:3
Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa S.A.
0:1
Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno
2:1
Huragan Morąg
RKS Radomsko
0:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów
2:1
Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz
1:2
Legionovia Legionowo
GKS Wikielec
0:4
Ursus Warszawa
Błonianka Błonie
0:3
Concordia Elbląg
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa
4:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg
2:3
Olimpia Zambrów
KS Wasilków
0:4
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa
1:2
Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
Polonia Warszawa S.A.
Unia Skierniewice
2:1
KS Kutno
Znicz Biała Piska
1:0
RKS Radomsko
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:2
Jagielonia II Białystok
Legionovia Legionowo
2:1
Błonianka Błonie
Broń Radom
2:1
GKS Wikielec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
2:1
Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:3
Polonia Warszawa S.A.
KS Kutno
3:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko
1:2
Ursus Warszawa
Huragan Morąg
1:5
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
0:1
KS Wasilków
Legionovia Legionowo
3:1
Legia II Warszawa
Unia Skierniewice
4:0
Jagielonia II Białystok
GKS Wikielec
3:3*
Broń Radom
Znicz Biała Piska
0:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka Błonie
3:1
Olimpia Zambrów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
4:3
GKS Wikielec
Polonia Warszawa S.A.
3:0
Jagielonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa
3:1
Znicz Biała Piska
KS Kutno
1:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Wasilków
0:2
Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:2
Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów
1:1
RKS Radomsko
Pelikan Łowicz
1:1
Huragan Morąg
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:0
Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:1
Błonianka Błonie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagielonia II Białystok
1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno
1:2
Pelikan Łowicz
RKS Radomsko
4:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków
2:0
Huragan Morąg
Olimpia Zambrów
4:2
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
3:3
Polonia Warszawa S.A.
Broń Radom
3:0
Concordia Elbląg
Unia Skierniewice
2:3
Legia II Warszawa
Znicz Biała Piska
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błonianka Błonie
3:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa
1:0
GKS Wikielec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagielonia II Białystok
Pauza
Polonia Warszawa S.A.
Pauza
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pauza
Legia II Warszawa
Pauza
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pauza
Legionovia Legionowo
Pauza
Unia Skierniewice
Pauza
Znicz Biała Piska
Pauza
Broń Radom
0:1
Ursus Warszawa
Huragan Morąg
1:1
KS Kutno
GKS Wikielec
2:1
Olimpia Zambrów
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3:1
RKS Radomsko
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
3:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg
1:0
KS Wasilków
Błonianka Błonie
2:2
Pelikan Łowicz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:2
Ursus Warszawa
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa S.A.
3:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:2
Unia Skierniewice
Legia II Warszawa
0:3
Jagielonia II Białystok
RKS Radomsko
0:3
Pelikan Łowicz
KS Wasilków
0:2
KS Kutno
Legionovia Legionowo
3:2
Znicz Biała Piska
Broń Radom
1:0
Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie
0:3
GKS Wikielec
Huragan Morąg
0:2
Błonianka Błonie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
3:0
Polonia Warszawa S.A.
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:0
Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:0
Broń Radom
RKS Radomsko
2:2
Huragan Morąg
Ursus Warszawa
3:1
KS Wasilków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów
2:1
Concordia Elbląg
Unia Skierniewice
5:3
Legionovia Legionowo
GKS Wikielec
1:1
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagielonia II Białystok
2:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Kutno
1:0
Błonianka Błonie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
1:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
Polonia Warszawa S.A.
1:2
Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
RKS Radomsko
0:0
KS Kutno
Olimpia Zambrów
2:4
Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz
1:2
GKS Wikielec
Legionovia Legionowo
3:1
Jagielonia II Białystok
Broń Radom
2:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska
1:1
Unia Skierniewice
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
4:2
Huragan Morąg
KS Wasilków
1:6
Błonianka Błonie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
Pauza
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Ruch Wysokie Mazowieckie
Pauza
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Pauza
KS Kutno
Pauza
RKS Radomsko
Pauza
Huragan Morąg
Pauza
KS Wasilków
Pauza
Ursus Warszawa
Pauza
Olimpia Zambrów
Pauza
Pelikan Łowicz
Pauza
Broń Radom
Pauza
GKS Wikielec
Pauza
Błonianka Błonie
Pauza
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa
3:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice
0:1
Polonia Warszawa S.A.
Jagielonia II Białystok
3:2
Znicz Biała Piska
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagielonia II Białystok
1:2
Unia Skierniewice
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
0:4
KS Kutno
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
Concordia Elbląg
Polonia Warszawa S.A.
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa
3:1
Legionovia Legionowo
Huragan Morąg
1:3
GKS Wikielec
Ursus Warszawa
2:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
7:1
Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów
3:0
KS Wasilków
Broń Radom
0:1
Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie
1:4
RKS Radomsko
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagielonia II Białystok
0:2
Polonia Warszawa S.A.
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:2
Olimpia Zambrów
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
Ursus Warszawa
KS Kutno
4:4
GKS Wikielec
RKS Radomsko
5:0
KS Wasilków
Huragan Morąg
0:4
Broń Radom
Pelikan Łowicz
1:2
Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice
0:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska
2:2
Legia II Warszawa
Błonianka Błonie
1:3
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
4:1
Huragan Morąg
Polonia Warszawa S.A.
5:1
Legionovia Legionowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa
0:0
Unia Skierniewice
KS Kutno
1:0
Broń Radom
RKS Radomsko
2:2
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
KS Wasilków
0:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Jagielonia II Białystok
Pelikan Łowicz
0:1
Ursus Warszawa
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:1
Olimpia Zambrów
GKS Wikielec
0:1
Błonianka Błonie
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
1:3
Broń Radom
Concordia Elbląg
4:2
KS Kutno
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:0
KS Wasilków
Ruch Wysokie Mazowieckie
0:1
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa
3:0
Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Polonia Warszawa S.A.
Olimpia Zambrów
3:1
Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice
0:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Wikielec
2:0
RKS Radomsko
Znicz Biała Piska
1:6
Legionovia Legionowo
Jagielonia II Białystok
1:4
Legia II Warszawa
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
9:1
KS Wasilków
Polonia Warszawa S.A.
4:0
Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
6:0
Jagielonia II Białystok
Legia II Warszawa
2:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa
3:3
KS Kutno
Olimpia Zambrów
2:1
Huragan Morąg
Pelikan Łowicz
3:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
Legionovia Legionowo
4:2
Unia Skierniewice
Broń Radom
4:1
RKS Radomsko
GKS Wikielec
0:1
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg
0:3
Błonianka Błonie
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
Pauza
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Ruch Wysokie Mazowieckie
Pauza
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Pauza
KS Kutno
Pauza
RKS Radomsko
Pauza
Huragan Morąg
Pauza
KS Wasilków
Pauza
Ursus Warszawa
Pauza
Olimpia Zambrów
Pauza
Pelikan Łowicz
Pauza
Broń Radom
Pauza
GKS Wikielec
Pauza
Błonianka Błonie
Pauza
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa
0:3
Polonia Warszawa S.A.
Unia Skierniewice
1:1
Znicz Biała Piska
Jagielonia II Białystok
1:5
Legionovia Legionowo
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Pelikan Łowicz
RKS Radomsko
0:2
Concordia Elbląg
Huragan Morąg
6:4
Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków
0:1
GKS Wikielec
Ursus Warszawa
2:2
Błonianka Błonie
Olimpia Zambrów
1:2
KS Kutno
Broń Radom
2:1
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:0
Legia II Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
2:2
Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska
6:2
Jagielonia II Białystok
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości