Kolejka 1 |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
7:2 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
0:2 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
1:2 |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
Świt Staroźreby |
|
2:1 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
MKS Ząbkowia Ząbki |
|
5:0 |
|
Wkra Żuromin |
|
|
MKS Przasnysz |
|
3:2 |
|
Wisła II Płock |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
1:4 |
|
PWKS Huragan Wołomin |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
3:2 |
|
KS Łomianki |
Kolejka 2 |
|
|
KS Łomianki |
|
0:0 |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
4:2 |
|
Wisła II Płock |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
3:2 |
|
Świt Staroźreby |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
2:5 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
PWKS Huragan Wołomin |
|
1:0 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Korona Ostrołęka |
|
|
Wkra Żuromin |
|
3:3 |
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
5:2 |
|
MKS Ząbkowia Ząbki |
Kolejka 3 |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
1:1 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
1:1 |
|
KS Łomianki |
|
|
Świt Staroźreby |
|
2:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
0:0 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
MKS Ząbkowia Ząbki |
|
2:2 |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
MKS Przasnysz |
|
0:0 |
|
Wkra Żuromin |
|
|
Wisła II Płock |
|
1:1 |
|
PWKS Huragan Wołomin |
Kolejka 4 |
|
|
KS Łomianki |
|
2:0 |
|
Świt Staroźreby |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
1:1 |
|
PWKS Huragan Wołomin |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
1:0 |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
1:2 |
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
Wkra Żuromin |
|
3:5 |
|
Wisła II Płock |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:7 |
|
MKS Ząbkowia Ząbki |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
2:2 |
|
Korona Ostrołęka |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
1:1 |
|
MKS Przasnysz |
|
Kolejka 5 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
0:2 |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
KS Łomianki |
|
2:0 |
|
MKS Ząbkowia Ząbki |
|
|
Świt Staroźreby |
|
2:2 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
PWKS Huragan Wołomin |
|
5:3 |
|
Wkra Żuromin |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
3:1 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
1:1 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
0:3 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Wisła II Płock |
|
2:0 |
|
Pogoń II Siedlce |
Kolejka 6 |
|
|
KS Łomianki |
|
2:2 |
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
3:0 |
|
Wkra Żuromin |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
3:0 |
|
Wisła II Płock |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
1:1 |
|
Korona Ostrołęka |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
2:4 |
|
MKS Ząbkowia Ząbki |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
0:4 |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
2:2 |
|
PWKS Huragan Wołomin |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
2:1 |
|
Świt Staroźreby |
Kolejka 7 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
- : - |
|
KS Łomianki |
|
|
Wisła II Płock |
|
- : - |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
PWKS Huragan Wołomin |
|
- : - |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
Wkra Żuromin |
|
- : - |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
- : - |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
- : - |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Świt Staroźreby |
|
- : - |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
MKS Ząbkowia Ząbki |
|
- : - |
|
MKS Hutnik Warszawa |
Kolejka 8 |
|
|
KS Łomianki |
|
- : - |
|
Wisła II Płock |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
- : - |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
- : - |
|
MKS Przasnysz |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
- : - |
|
MKS Ząbkowia Ząbki |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
- : - |
|
Wkra Żuromin |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
- : - |
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
- : - |
|
Świt Staroźreby |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
- : - |
|
PWKS Huragan Wołomin |
Kolejka 9 |
|
|
Wisła II Płock |
|
- : - |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
PWKS Huragan Wołomin |
|
- : - |
|
KS Łomianki |
|
|
Wkra Żuromin |
|
- : - |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
- : - |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
MKS Ząbkowia Ząbki |
|
- : - |
|
Korona Ostrołęka |
|
|
MKS Przasnysz |
|
- : - |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Świt Staroźreby |
|
- : - |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
- : - |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |