Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
4:1
Naki Olsztyn
Polonia Warszawa S.A.
3:1
ŁKS Łódź
AKS SMS Łódź
1:1
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
2:1
Ursus Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa
4:3
Escola Varsovia
Jagiellonia Białystok
1:3
Polonia Warszawa S.A.
Naki Olsztyn
1:1
AKS SMS Łódź
Ursus Warszawa
3:0
ŁKS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
0:5
Jagiellonia Białystok
Polonia Warszawa S.A.
5:1
Naki Olsztyn
AKS SMS Łódź
0:1
Legia Warszawa
Escola Varsovia
1:5
Ursus Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa
1:0
Polonia Warszawa S.A.
Naki Olsztyn
3:0
ŁKS Łódź
Escola Varsovia
3:1
AKS SMS Łódź
Ursus Warszawa
3:1
Jagiellonia Białystok
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
2:1
Naki Olsztyn
ŁKS Łódź
0:8
Legia Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
3:0
Escola Varsovia
AKS SMS Łódź
1:0
Ursus Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa
3:1
Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia
4:1
ŁKS Łódź
AKS SMS Łódź
1:1
Polonia Warszawa S.A.
Ursus Warszawa
1:2
Naki Olsztyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
4:0
Ursus Warszawa
Jagiellonia Białystok
1:3
Escola Varsovia
Naki Olsztyn
1:1
Legia Warszawa
ŁKS Łódź
0:2
AKS SMS Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
2:1
AKS SMS Łódź
Naki Olsztyn
3:3
Escola Varsovia
ŁKS Łódź
0:2
Polonia Warszawa S.A.
Ursus Warszawa
1:2
Legia Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
2:1
Legia Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
3:1
Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź
1:6
Ursus Warszawa
AKS SMS Łódź
0:0
Naki Olsztyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa
1:1
AKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok
6:0
ŁKS Łódź
Naki Olsztyn
1:1
Polonia Warszawa S.A.
Ursus Warszawa
1:5
Escola Varsovia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
4:2
Ursus Warszawa
ŁKS Łódź
1:2
Naki Olsztyn
Polonia Warszawa S.A.
0:0
Legia Warszawa
AKS SMS Łódź
2:0
Escola Varsovia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naki Olsztyn
1:1
Jagiellonia Białystok
Ursus Warszawa
2:1
AKS SMS Łódź
Escola Varsovia
2:0
Polonia Warszawa S.A.
Legia Warszawa
2:1
ŁKS Łódź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
ŁKS Łódź
3:5
Escola Varsovia
Polonia Warszawa S.A.
1:4
AKS SMS Łódź
Naki Olsztyn
2:0
Ursus Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa
2:2
Naki Olsztyn
Escola Varsovia
5:1
Jagiellonia Białystok
Ursus Warszawa
1:0
Polonia Warszawa S.A.
AKS SMS Łódź
5:0
ŁKS Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości