Kolejka 1 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
5:0 |
|
Wilga Miastków |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
0:5 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
2:2 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Fenix Siennica |
|
0:0 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
1:4 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
1:2 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
1:3 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
2:4 |
|
Tajfun Jartypory |
Kolejka 2 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
7:0 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
3:0 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
0:3 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Zryw Sobolew |
|
6:0 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Fenix Siennica |
|
3:0 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
1:1 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
1:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
1:2 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
Kolejka 3 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:1 |
|
Kolektyw Oleśnica |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
0:0 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Wilga Miastków |
|
5:1 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Zryw Sobolew |
|
2:7 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Fenix Siennica |
|
1:1 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
0:5 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
3:1 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
3:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 4 |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
7:2 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
5:4 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
1:2 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
0:4 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
1:2 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Zryw Sobolew |
|
1:1 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
5:1 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
2:1 |
|
Wilga Miastków |
|
Kolejka 5 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
5:0 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Wilga Miastków |
|
3:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
5:2 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Fenix Siennica |
|
1:1 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
3:1 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
2:1 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
0:5 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
0:3 |
|
Kolektyw Oleśnica |
Kolejka 6 |
|
|
Fenix Siennica |
|
2:2 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
8:0 |
|
Kolektyw Oleśnica |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
0:4 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
0:6 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
5:0 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Zryw Sobolew |
|
2:1 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:1 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
2:1 |
|
Naprzód Skórzec |
Kolejka 7 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
5:0 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Wilga Miastków |
|
0:3 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
2:4 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
1:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
1:1 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
0:0 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
4:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
0:2 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 8 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:2 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
5:0 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
4:0 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
3:0 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
0:1 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Fenix Siennica |
|
0:3 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
4:0 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Zryw Sobolew |
|
1:2 |
|
Kolektyw Oleśnica |
Kolejka 9 |
|
|
Wilga Miastków |
|
4:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
7:0 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
1:1 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
0:3 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
9:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:2 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
1:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
4:1 |
|
Wektra Zbuczyn |
Kolejka 10 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:0 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
3:2 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
2:11 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Fenix Siennica |
|
2:2 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
2:5 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
2:0 |
|
Kolektyw Oleśnica |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
2:2 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
0:4 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 11 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:1 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
0:4 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Wilga Miastków |
|
0:1 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Zryw Sobolew |
|
4:0 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
1:1 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
0:1 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
2:1 |
|
Victoria Kałuszyn |
Kolejka 12 |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
0:0 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Fenix Siennica |
|
6:0 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
4:1 |
|
Kolektyw Oleśnica |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
3:1 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
3:8 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
10:3 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
0:0 |
|
MKS Czarni Węgrów |
Kolejka 13 |
|
|
Wilga Miastków |
|
8:1 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:4 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:4 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Zryw Sobolew |
|
4:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
0:2 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:3 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
0:1 |
|
Fenix Siennica |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
0:2 |
|
Hutnik Huta Czechy |
Kolejka 14 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
3:0 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
6:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
1:2 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Fenix Siennica |
|
3:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
2:3 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
8:0 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
3:2 |
|
Kolektyw Oleśnica |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
4:1 |
|
Naprzód Skórzec |
Kolejka 15 |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
0:3 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Wilga Miastków |
|
1:2 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
2:1 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
1:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
0:5 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:4 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Zryw Sobolew |
|
0:3 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
4:0 |
|
Victoria Kałuszyn |
Kolejka 16 |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
1:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
2:1 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Zryw Sobolew |
|
3:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
3:1 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
13:1 |
|
Kolektyw Oleśnica |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
1:1 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
3:1 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Wilga Miastków |
|
1:4 |
|
Naprzód Skórzec |
Kolejka 17 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
6:0 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
2:5 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Wilga Miastków |
|
0:1 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
1:8 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:2 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
5:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
2:3 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
1:0 |
|
Kolektyw Oleśnica |
Kolejka 18 |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
3:1 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
3:1 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:1 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
4:1 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
5:0 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
2:0 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
2:3 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
0:3 |
|
Naprzód Skórzec |
Kolejka 19 |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
1:1 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
5:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
4:1 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
3:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Wilga Miastków |
|
3:2 |
|
Kolektyw Oleśnica |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
1:4 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Fenix Siennica |
|
1:1 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
0:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
Kolejka 20 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
6:0 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
2:2 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Zryw Sobolew |
|
5:1 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
0:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:1 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
0:0 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
5:0 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
3:2 |
|
MKS Czarni Węgrów |
Kolejka 21 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
1:3 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
2:1 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
1:1 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
2:1 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
2:3 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Wilga Miastków |
|
2:4 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
2:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
0:6 |
|
Hutnik Huta Czechy |
Kolejka 22 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
5:2 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Fenix Siennica |
|
0:0 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
0:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
2:5 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
1:1 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
3:2 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Zryw Sobolew |
|
7:0 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
6:0 |
|
Kolektyw Oleśnica |
Kolejka 23 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:3 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
1:1 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
2:1 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Wilga Miastków |
|
3:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
3:4 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
4:1 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
3:0 |
|
Miedzanka Miedzna |
Kolejka 24 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
3:1 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
8:0 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Zryw Sobolew |
|
2:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Fenix Siennica |
|
3:0 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
2:5 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
4:0 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
1:2 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
3:0 |
|
Kolektyw Oleśnica |
Kolejka 25 |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
6:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
5:0 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
1:4 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:0 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Wilga Miastków |
|
0:3 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
5:9 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Zryw Sobolew |
|
2:1 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
0:2 |
|
Wektra Zbuczyn |
Kolejka 26 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:2 |
|
Kolektyw Oleśnica |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
4:1 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
5:3 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Fenix Siennica |
|
2:2 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
5:3 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
5:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
0:2 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
1:5 |
|
Zryw Sobolew |
Kolejka 27 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:2 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
3:1 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Wilga Miastków |
|
2:1 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Zryw Sobolew |
|
1:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
1:4 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
1:4 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
1:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
1:2 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
Kolejka 28 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
4:2 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
5:1 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
4:0 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Fenix Siennica |
|
4:2 |
|
Kolektyw Oleśnica |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
3:4 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
3:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
3:0 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
0:3 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
Kolejka 29 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:0 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
3:1 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
3:1 |
|
Kolektyw Oleśnica |
|
|
Fenix Siennica |
|
3:0 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Miedzanka Miedzna |
|
2:4 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
3:0 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
5:3 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
MKS Czarni Węgrów |
|
3:4 |
|
Wilga Miastków |
Kolejka 30 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:2 |
|
MKS Czarni Węgrów |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
0:2 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Wilga Miastków |
|
0:6 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Zryw Sobolew |
|
3:0 |
|
Miedzanka Miedzna |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
2:3 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Kolektyw Oleśnica |
|
1:1 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
1:4 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Fenix Siennica |