Kolejka 1 |
|
|
KP Stanisławice |
|
1:8 |
|
Gryf Policzna |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
0:3 |
|
Iskra Gózd |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
0:2 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
Oronka Orońsko |
|
3:0 |
|
Zorza Kowala |
|
|
KS Magnuszew |
|
2:5 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
Energia Kozienice |
|
0:3 |
|
KS Chomentów |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
2:3 |
|
Polonia Iłża |
Kolejka 2 |
|
|
Polonia Iłża |
|
1:1 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
Gryf Policzna |
|
10:0 |
|
WUKS Ruda Wielka |
|
|
Iskra Gózd |
|
5:2 |
|
Akcja Jastrzębia |
|
|
Gryfia Mirów |
|
5:4 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
Zorza Kowala |
|
1:7 |
|
Energia Kozienice |
|
|
KS Magnuszew |
|
8:2 |
|
KP Stanisławice |
|
|
KS Chomentów |
|
4:3 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
Kolejka 3 |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
1:1 |
|
Zorza Kowala |
|
|
Oronka Orońsko |
|
2:1 |
|
Iskra Gózd |
|
|
Energia Kozienice |
|
0:1 |
|
Polonia Iłża |
|
|
KP Stanisławice |
|
4:3 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
1:4 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
5:0 |
|
KS Chomentów |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
2:5 |
|
KS Magnuszew |
Kolejka 4 |
|
|
Polonia Iłża |
|
4:0 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
|
Zorza Kowala |
|
1:5 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
Iskra Gózd |
|
1:3 |
|
Energia Kozienice |
|
|
KS Magnuszew |
|
2:1 |
|
Akcja Jastrzębia |
|
|
Gryf Policzna |
|
3:0 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
KP Stanisławice |
|
3:0 |
|
WUKS Ruda Wielka |
|
|
Gryfia Mirów |
|
1:1 |
|
KS Chomentów |
|
Kolejka 5 |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
0:3 |
|
Iskra Gózd |
|
|
Oronka Orońsko |
|
2:1 |
|
KS Magnuszew |
|
|
Energia Kozienice |
|
2:3 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
4:0 |
|
KP Stanisławice |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
4:1 |
|
Polonia Iłża |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
2:3 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
KS Chomentów |
|
0:1 |
|
Zorza Kowala |
Kolejka 6 |
|
|
Polonia Iłża |
|
0:2 |
|
KS Chomentów |
|
|
Iskra Gózd |
|
1:0 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
KS Magnuszew |
|
1:7 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Gryf Policzna |
|
3:0 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
|
KP Stanisławice |
|
0:2 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
Gryfia Mirów |
|
4:2 |
|
Zorza Kowala |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
2:5 |
|
Akcja Jastrzębia |
Kolejka 7 |
|
|
Oronka Orońsko |
|
1:0 |
|
WUKS Ruda Wielka |
|
|
KS Chomentów |
|
2:1 |
|
Iskra Gózd |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
1:0 |
|
KS Magnuszew |
|
|
Zorza Kowala |
|
1:6 |
|
Polonia Iłża |
|
|
Energia Kozienice |
|
6:1 |
|
KP Stanisławice |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
3:2 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
1:3 |
|
Gryf Policzna |
Kolejka 8 |
|
|
Iskra Gózd |
|
3:1 |
|
Zorza Kowala |
|
|
KS Magnuszew |
|
1:2 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
Gryf Policzna |
|
4:2 |
|
KS Chomentów |
|
|
KP Stanisławice |
|
1:2 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
|
Gryfia Mirów |
|
0:1 |
|
Polonia Iłża |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
4:0 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
1:2 |
|
Energia Kozienice |
Kolejka 9 |
|
|
Polonia Iłża |
|
2:3 |
|
Iskra Gózd |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
1:2 |
|
WUKS Ruda Wielka |
|
|
Oronka Orońsko |
|
4:2 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
Zorza Kowala |
|
0:4 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Energia Kozienice |
|
1:1 |
|
Akcja Jastrzębia |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
9:1 |
|
KP Stanisławice |
|
|
KS Chomentów |
|
2:3 |
|
KS Magnuszew |
Kolejka 10 |
|
|
Oronka Orońsko |
|
2:1 |
|
Energia Kozienice |
|
|
KS Magnuszew |
|
4:1 |
|
Zorza Kowala |
|
|
Gryf Policzna |
|
3:0 |
|
Polonia Iłża |
|
|
Gryfia Mirów |
|
2:0 |
|
Iskra Gózd |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
1:5 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
KP Stanisławice |
|
1:1 |
|
KS Chomentów |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
0:1 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
Kolejka 11 |
|
|
Polonia Iłża |
|
3:1 |
|
KS Magnuszew |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
1:1 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
Zorza Kowala |
|
3:2 |
|
KP Stanisławice |
|
|
Iskra Gózd |
|
1:4 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Energia Kozienice |
|
1:2 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
3:3 |
|
Akcja Jastrzębia |
|
|
KS Chomentów |
|
3:0 |
|
WUKS Ruda Wielka |
Kolejka 12 |
|
|
KP Stanisławice |
|
0:9 |
|
Polonia Iłża |
|
|
Oronka Orońsko |
|
0:1 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
KS Magnuszew |
|
1:1 |
|
Iskra Gózd |
|
|
Energia Kozienice |
|
7:2 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
|
Gryfia Mirów |
|
1:3 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
5:1 |
|
KS Chomentów |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
1:2 |
|
Zorza Kowala |
Kolejka 13 |
|
|
Polonia Iłża |
|
1:0 |
|
WUKS Ruda Wielka |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
2:2 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
Zorza Kowala |
|
2:3 |
|
Akcja Jastrzębia |
|
|
Iskra Gózd |
|
2:0 |
|
KP Stanisławice |
|
|
Gryf Policzna |
|
6:2 |
|
KS Magnuszew |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
3:2 |
|
Energia Kozienice |
|
|
KS Chomentów |
|
4:0 |
|
Oronka Orońsko |
Kolejka 14 |
|
|
Zorza Kowala |
|
0:0 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
Iskra Gózd |
|
1:1 |
|
WUKS Ruda Wielka |
|
|
Gryf Policzna |
|
5:1 |
|
KP Stanisławice |
|
|
Gryfia Mirów |
|
1:1 |
|
KS Magnuszew |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
7:0 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
|
KS Chomentów |
|
5:1 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Polonia Iłża |
|
4:3 |
|
Akcja Jastrzębia |
Kolejka 15 |
|
|
Oronka Orońsko |
|
0:0 |
|
Polonia Iłża |
|
|
Energia Kozienice |
|
3:1 |
|
Zorza Kowala |
|
|
KP Stanisławice |
|
0:1 |
|
KS Magnuszew |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
1:2 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
0:4 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
3:3 |
|
KS Chomentów |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
2:3 |
|
Iskra Gózd |
Kolejka 16 |
|
|
Polonia Iłża |
|
3:1 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Zorza Kowala |
|
1:1 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
|
Iskra Gózd |
|
1:1 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
KS Magnuszew |
|
3:2 |
|
WUKS Ruda Wielka |
|
|
Gryfia Mirów |
|
3:2 |
|
KP Stanisławice |
|
|
Gryf Policzna |
|
6:1 |
|
Akcja Jastrzębia |
|
|
KS Chomentów |
|
3:1 |
|
Królewscy Jedlnia |
Kolejka 17 |
|
|
KS Chomentów |
|
8:1 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
0:2 |
|
Polonia Iłża |
|
|
Oronka Orońsko |
|
0:2 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Energia Kozienice |
|
3:2 |
|
Iskra Gózd |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
6:0 |
|
Zorza Kowala |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
1:1 |
|
KP Stanisławice |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
1:1 |
|
KS Magnuszew |
Kolejka 18 |
|
|
Polonia Iłża |
|
1:1 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
Iskra Gózd |
|
2:5 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
|
KS Magnuszew |
|
1:1 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
Gryf Policzna |
|
5:0 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Gryfia Mirów |
|
1:1 |
|
WUKS Ruda Wielka |
|
|
KP Stanisławice |
|
1:2 |
|
Akcja Jastrzębia |
|
|
Zorza Kowala |
|
0:5 |
|
KS Chomentów |
Kolejka 19 |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
0:4 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Oronka Orońsko |
|
3:0 |
|
KP Stanisławice |
|
|
Zorza Kowala |
|
1:2 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
Energia Kozienice |
|
2:1 |
|
KS Magnuszew |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
1:2 |
|
Iskra Gózd |
|
|
KS Chomentów |
|
1:4 |
|
Polonia Iłża |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
0:1 |
|
WUKS Ruda Wielka |
Kolejka 20 |
|
|
Polonia Iłża |
|
5:1 |
|
Zorza Kowala |
|
|
KS Magnuszew |
|
5:0 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
|
Gryf Policzna |
|
1:1 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
KP Stanisławice |
|
1:2 |
|
Energia Kozienice |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
1:1 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
Iskra Gózd |
|
2:1 |
|
KS Chomentów |
|
|
Gryfia Mirów |
|
0:1 |
|
Akcja Jastrzębia |
Kolejka 21 |
|
|
Polonia Iłża |
|
2:0 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
2:0 |
|
KP Stanisławice |
|
|
Zorza Kowala |
|
1:1 |
|
Iskra Gózd |
|
|
Energia Kozienice |
|
0:1 |
|
WUKS Ruda Wielka |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
8:0 |
|
KS Magnuszew |
|
|
KS Chomentów |
|
0:3 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Oronka Orońsko |
|
5:3 |
|
Akcja Jastrzębia |
Kolejka 22 |
|
|
Iskra Gózd |
|
0:3 |
|
Polonia Iłża |
|
|
Gryf Policzna |
|
8:0 |
|
Zorza Kowala |
|
|
KP Stanisławice |
|
4:5 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
Gryfia Mirów |
|
1:0 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
1:0 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
0:5 |
|
Energia Kozienice |
|
|
KS Magnuszew |
|
1:2 |
|
KS Chomentów |
Kolejka 23 |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
1:4 |
|
Akcja Jastrzębia |
|
|
Polonia Iłża |
|
3:1 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Zorza Kowala |
|
3:3 |
|
KS Magnuszew |
|
|
Iskra Gózd |
|
5:0 |
|
Gryfia Mirów |
|
|
Energia Kozienice |
|
1:0 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
- : - |
|
WUKS Ruda Wielka |
|
|
KS Chomentów |
|
8:1 |
|
KP Stanisławice |
Kolejka 24 |
|
|
Oronka Orońsko |
|
3:1 |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
|
KS Magnuszew |
|
1:7 |
|
Polonia Iłża |
|
|
Gryf Policzna |
|
4:0 |
|
Iskra Gózd |
|
|
KP Stanisławice |
|
3:2 |
|
Zorza Kowala |
|
|
Gryfia Mirów |
|
3:5 |
|
Energia Kozienice |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
1:2 |
|
KS Chomentów |
|
|
Akcja Jastrzębia |
|
0:0 |
|
Królewscy Jedlnia |
Kolejka 25 |
|
|
Polonia Iłża |
|
- : - |
|
KP Stanisławice |
|
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
- : - |
|
Energia Kozienice |
|
|
Zorza Kowala |
|
- : - |
|
WUKS Ruda Wielka |
|
|
Iskra Gózd |
|
- : - |
|
KS Magnuszew |
|
|
Gryf Policzna |
|
- : - |
|
Gryfia Mirów |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
- : - |
|
Oronka Orońsko |
|
|
KS Chomentów |
|
2:3 |
|
Akcja Jastrzębia |
Kolejka 26 |
|
|
Oronka Orońsko |
|
- : - |
|
KS Chomentów |
|
|
KS Magnuszew |
|
- : - |
|
Gryf Policzna |
|
|
Energia Kozienice |
|
- : - |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
KP Stanisławice |
|
- : - |
|
Iskra Gózd |
|
|
Gryfia Mirów |
|
- : - |
|
Plon Garbatka-Letnisko |
|
|
WUKS Ruda Wielka |
|
- : - |
|
Polonia Iłża |