Kolejka 1 |
|
|
Polonia Warszawa |
|
5:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Zwar Warszawa |
|
4:2 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
3:2 |
|
Talent Targówek |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
4:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Znicz Pruszków |
|
6:1 |
|
MOSiR Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 2 |
|
|
Znicz Pruszków |
|
1:3 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
9:4 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Polonia Warszawa |
|
6:2 |
|
Talent Targówek |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
5:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Zwar Warszawa |
|
3:3 |
|
MOSiR Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 3 |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
9:1 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
4:1 |
|
Polonia Warszawa |
|
|
MOSiR Mińsk Mazowiecki |
|
11:2 |
|
Talent Targówek |
|
|
Znicz Pruszków |
|
5:3 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
SEMP Ursynów |
|
2:4 |
|
Drukarz Warszawa |
Kolejka 4 |
|
|
Znicz Pruszków |
|
5:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
2:1 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
SEMP Ursynów |
|
4:6 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
MOSiR Mińsk Mazowiecki |
|
6:2 |
|
Polonia Warszawa |
|
|
Talent Targówek |
|
1:12 |
|
Drukarz Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
Polonia Warszawa |
|
1:3 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Talent Targówek |
|
1:3 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Zwar Warszawa |
|
0:4 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
4:2 |
|
MOSiR Mińsk Mazowiecki |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
1:8 |
|
Znicz Pruszków |
Kolejka 6 |
|
|
Talent Targówek |
|
1:6 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
MOSiR Mińsk Mazowiecki |
|
1:6 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
7:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
7:1 |
|
Polonia Warszawa |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:4 |
|
Znicz Pruszków |
Kolejka 7 |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:4 |
|
Talent Targówek |
|
|
MOSiR Mińsk Mazowiecki |
|
3:1 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
1:0 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
|
Polonia Warszawa |
|
2:3 |
|
Znicz Pruszków |
|
|
Zwar Warszawa |
|
1:3 |
|
AP Marcovia Marki |
Kolejka 8 |
|
|
SEMP Ursynów |
|
9:1 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Talent Targówek |
|
1:11 |
|
Znicz Pruszków |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
2:3 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Polonia Warszawa |
|
3:5 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
MOSiR Mińsk Mazowiecki |
|
2:6 |
|
MUKS Kosa Konstancin |
Kolejka 9 |
|
|
Zwar Warszawa |
|
7:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
10:5 |
|
Polonia Warszawa |
|
|
Znicz Pruszków |
|
1:1 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
MUKS Kosa Konstancin |
|
10:2 |
|
Talent Targówek |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:2 |
|
MOSiR Mińsk Mazowiecki |