Kolejka 1 |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
0:7 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
Zamłynie Radom |
|
2:3 |
|
KS Teresin |
|
|
KS Raszyn |
|
3:0 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
UMKS Zgierz |
|
1:0 |
|
Piastovia Piastów |
Kolejka 2 |
|
|
KS Raszyn |
|
2:4 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
0:3* |
|
UMKS Zgierz |
|
|
Piastovia Piastów |
|
5:1 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
3:1 |
|
KS Teresin |
Kolejka 3 |
|
|
KS Teresin |
|
0:2 |
|
KS Raszyn |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
1:3 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
UMKS Zgierz |
|
0:2 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
6:0 |
|
Piastovia Piastów |
Kolejka 4 |
|
|
Piastovia Piastów |
|
2:7 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
UMKS Zgierz |
|
3:0* |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
3:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
0:3* |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
Kolejka 5 |
|
|
KS Teresin |
|
5:0 |
|
Piastovia Piastów |
|
|
Zamłynie Radom |
|
7:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
2:0 |
|
UMKS Zgierz |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:9 |
|
Stomil Olsztyn |
Kolejka 6 |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
0:3* |
|
KS Teresin |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:4 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
Piastovia Piastów |
|
0:4 |
|
KS Raszyn |
|
|
UMKS Zgierz |
|
0:2 |
|
Zamłynie Radom |
Kolejka 7 |
|
|
Piastovia Piastów |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Teresin |
|
4:1 |
|
UMKS Zgierz |
|
|
Zamłynie Radom |
|
3:0* |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
KS Raszyn |
|
3:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
0:0 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
Kolejka 8 |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
1:3 |
|
KS Teresin |
|
|
UMKS Zgierz |
|
2:0 |
|
KS Raszyn |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
2:0 |
|
Piastovia Piastów |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
1:2 |
|
Zamłynie Radom |
Kolejka 9 |
|
|
UMKS Zgierz |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Teresin |
|
0:1 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
KS Raszyn |
|
2:0 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Piastovia Piastów |
|
3:0* |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Zamłynie Radom |
|
3:1 |
|
Stomil Olsztyn |
Kolejka 10 |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Teresin |
|
0:4 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
Piastovia Piastów |
|
2:0 |
|
UMKS Zgierz |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
1:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
3:1 |
|
KS Raszyn |
Kolejka 11 |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Teresin |
|
2:2 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:8 |
|
Piastovia Piastów |
|
|
Zamłynie Radom |
|
3:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
UMKS Zgierz |
|
2:1 |
|
Wissa Szczuczyn |
Kolejka 12 |
|
|
Zamłynie Radom |
|
|
|
Pauza |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
15:1 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Piastovia Piastów |
|
0:1 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
2:0 |
|
UMKS Zgierz |
|
|
KS Raszyn |
|
2:0 |
|
KS Teresin |
Kolejka 13 |
|
|
KS Teresin |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Raszyn |
|
0:1 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:9 |
|
UMKS Zgierz |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
8:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Zamłynie Radom |
|
4:1 |
|
Piastovia Piastów |
Kolejka 14 |
|
|
KS Raszyn |
|
|
|
Pauza |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
16:0 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
2:3 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
UMKS Zgierz |
|
1:0 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
Piastovia Piastów |
|
3:4 |
|
KS Teresin |
Kolejka 15 |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
|
|
Pauza |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
26:0 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
KS Teresin |
|
2:2 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
KS Raszyn |
|
2:0 |
|
Piastovia Piastów |
|
|
Zamłynie Radom |
|
0:0 |
|
UMKS Zgierz |
Kolejka 16 |
|
|
Piastovia Piastów |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
1:11 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
1:2 |
|
KS Raszyn |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
0:0 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
UMKS Zgierz |
|
0:1 |
|
KS Teresin |
Kolejka 17 |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Teresin |
|
16:0 |
|
Pogoń Siedlce |
|
|
Zamłynie Radom |
|
6:1 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
KS Raszyn |
|
3:0 |
|
UMKS Zgierz |
|
|
Piastovia Piastów |
|
0:0 |
|
Stomil Olsztyn |
Kolejka 18 |
|
|
UMKS Zgierz |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pogoń Siedlce |
|
0:7 |
|
KS Raszyn |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
0:0 |
|
Piastovia Piastów |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
0:0 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
4:0 |
|
KS Teresin |