Kolejka 1 |
|
|
Powiślanka Lipsko |
|
2:2 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
4:1 |
|
Zawisza Sienno |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
2:3 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
0:2 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Centrum Radom |
|
1:2 |
|
LKS Promna |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
0:0 |
|
Orzeł Wierzbica |
|
|
Iłżanka Kazanów |
|
3:3 |
|
Mazowsze Grójec |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
3:1 |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
Kolejka 2 |
|
|
Iłżanka Kazanów |
|
0:11 |
|
Powiślanka Lipsko |
|
|
LKS Promna |
|
1:4 |
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
1:0 |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
|
Orzeł Wierzbica |
|
2:0 |
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
|
Energia Kozienice |
|
9:0 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Gryf Policzna |
|
0:3 |
|
Centrum Radom |
|
|
Zamłynie Radom |
|
3:1 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
Zawisza Sienno |
|
0:2 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
Kolejka 3 |
|
|
Powiślanka Lipsko |
|
3:2 |
|
Mazowsze Grójec |
|
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
1:1 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
1:0 |
|
Iłżanka Kazanów |
|
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
0:2 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
Centrum Radom |
|
1:2 |
|
Orzeł Wierzbica |
|
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
0:1 |
|
Zawisza Sienno |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
0:4 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
4:0 |
|
LKS Promna |
Kolejka 4 |
|
|
Powiślanka Lipsko |
|
2:0 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Iłżanka Kazanów |
|
1:2 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
LKS Promna |
|
1:4 |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
8:0 |
|
Zawisza Sienno |
|
|
Orzeł Wierzbica |
|
3:2 |
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
|
Energia Kozienice |
|
3:0 |
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
|
Zamłynie Radom |
|
3:3 |
|
Centrum Radom |
|
|
Gryf Policzna |
|
1:5 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
Kolejka 5 |
|
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
2:1 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
0:4 |
|
Mazowsze Grójec |
|
|
Zawisza Sienno |
|
3:3 |
|
LKS Promna |
|
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
1:1 |
|
Iłżanka Kazanów |
|
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
1:1 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
0:3 |
|
Powiślanka Lipsko |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
1:2 |
|
Orzeł Wierzbica |
|
|
Centrum Radom |
|
1:3 |
|
Energia Kozienice |
Kolejka 6 |
|
|
Powiślanka Lipsko |
|
6:0 |
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
1:1 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
0:0 |
|
LKS Promna |
|
|
Orzeł Wierzbica |
|
3:1 |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
|
Energia Kozienice |
|
1:4 |
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
|
Gryf Policzna |
|
2:1 |
|
Zawisza Sienno |
|
|
Zamłynie Radom |
|
1:2 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
Iłżanka Kazanów |
|
2:2 |
|
Centrum Radom |
Kolejka 7 |
|
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
4:1 |
|
Iłżanka Kazanów |
|
|
Zawisza Sienno |
|
5:2 |
|
Orzeł Wierzbica |
|
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
2:1 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
LKS Promna |
|
0:4 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Centrum Radom |
|
1:4 |
|
Powiślanka Lipsko |
|
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
1:2 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
2:4 |
|
Mazowsze Grójec |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
0:0 |
|
Energia Kozienice |
Kolejka 8 |
|
|
Powiślanka Lipsko |
|
1:3 |
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
2:0 |
|
Centrum Radom |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
4:0 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Orzeł Wierzbica |
|
3:0 |
|
LKS Promna |
|
|
Energia Kozienice |
|
4:0 |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
|
Zamłynie Radom |
|
6:0 |
|
Zawisza Sienno |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
2:0 |
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
|
Iłżanka Kazanów |
|
1:3 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
Kolejka 9 |
|
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
3:1 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Zawisza Sienno |
|
0:0 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
1:5 |
|
Mazowsze Grójec |
|
|
LKS Promna |
|
0:2 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
Centrum Radom |
|
4:1 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
5:0 |
|
Iłżanka Kazanów |
|
|
Gryf Policzna |
|
4:3 |
|
Orzeł Wierzbica |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
4:3 |
|
Powiślanka Lipsko |
Kolejka 10 |
|
|
Powiślanka Lipsko |
|
3:1 |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
|
Iłżanka Kazanów |
|
2:1 |
|
Zawisza Sienno |
|
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
1:0 |
|
Centrum Radom |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
5:0 |
|
Orzeł Wierzbica |
|
|
Energia Kozienice |
|
4:0 |
|
LKS Promna |
|
|
Zamłynie Radom |
|
5:1 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
1:3 |
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
2:3 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
Kolejka 11 |
|
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
2:4 |
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
|
Zawisza Sienno |
|
0:4 |
|
Powiślanka Lipsko |
|
|
LKS Promna |
|
0:4 |
|
Iłżanka Kazanów |
|
|
Centrum Radom |
|
4:3 |
|
Mazowsze Grójec |
|
|
Orzeł Wierzbica |
|
1:1 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
3:0 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Gryf Policzna |
|
2:1 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
4:0 |
|
Królewscy Jedlnia |
Kolejka 12 |
|
|
Powiślanka Lipsko |
|
7:0 |
|
LKS Promna |
|
|
Iłżanka Kazanów |
|
1:2 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
2:0 |
|
Zawisza Sienno |
|
|
Centrum Radom |
|
2:0 |
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
0:2 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
Energia Kozienice |
|
2:0 |
|
Orzeł Wierzbica |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
3:1 |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
0:1 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
Kolejka 13 |
|
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
2:1 |
|
Mazowsze Grójec |
|
|
Zawisza Sienno |
|
3:3 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
LKS Promna |
|
3:1 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Orzeł Wierzbica |
|
1:1 |
|
Iłżanka Kazanów |
|
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
3:2 |
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
|
Gryf Policzna |
|
2:1 |
|
Powiślanka Lipsko |
|
|
Zamłynie Radom |
|
1:0 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
2:1 |
|
Centrum Radom |
Kolejka 14 |
|
|
Powiślanka Lipsko |
|
2:3 |
|
Orzeł Wierzbica |
|
|
Iłżanka Kazanów |
|
0:4 |
|
Zamłynie Radom |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
1:1 |
|
Gryf Policzna |
|
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
0:2 |
|
Zawisza Sienno |
|
|
Centrum Radom |
|
1:1 |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
2:1 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Królewscy Jedlnia |
|
2:0 |
|
LKS Promna |
|
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
0:1 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
Kolejka 15 |
|
|
Zawisza Sienno |
|
1:4 |
|
Centrum Radom |
|
|
LKS Promna |
|
1:1 |
|
Zwolenianka Zwoleń |
|
|
Orzeł Wierzbica |
|
4:1 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
2:3 |
|
Jodła Jedlnia-Letnisko |
|
|
Energia Kozienice |
|
3:0 |
|
Iłżanka Kazanów |
|
|
Gryf Policzna |
|
0:0 |
|
Królewscy Jedlnia |
|
|
Zamłynie Radom |
|
2:0 |
|
Powiślanka Lipsko |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
0:1 |
|
Mazowsze Grójec |
Kolejka 16 |
|
|
Szydłowianka Szydłowiec |
|
- : - |
|
Drogowiec Jedlińsk |