Kolejka 1 |
|
|
Grom Warszawa |
|
5:0 |
|
Legion II Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
0:3 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
1:1 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
KS Wesoła |
|
1:4 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
Kolejka 19 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
0:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
PKS Radość |
|
2:1 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
3:1 |
|
KS Wesoła |
|
|
Sokół Serock |
|
1:0 |
|
Legionovia II Legionowo |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
2:6 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
1:4 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
5:2 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Mazur II Karczew |
|
2:4 |
|
Legion II Warszawa |
Kolejka 20 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
0:3 |
|
PKS Radość |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
5:2 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Legion II Warszawa |
|
1:2 |
|
Sokół Serock |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
5:1 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
2:0 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Grom Warszawa |
|
2:1 |
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
|
Legionovia II Legionowo |
|
3:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
KS Wesoła |
|
0:6 |
|
Mazur Radzymin |
Kolejka 21 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
5:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
PKS Radość |
|
6:1 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Legion II Warszawa |
|
0:4 |
|
Legionovia II Legionowo |
|
|
Sokół Serock |
|
1:3 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
2:3 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
0:2 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
2:0 |
|
KS Wesoła |
|
|
Mazur II Karczew |
|
1:1 |
|
Drukarz Warszawa |
Kolejka 22 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
0:0 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
4:1 |
|
Sokół Serock |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
3:3 |
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
3:0 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
1:2 |
|
Legion II Warszawa |
|
|
Grom Warszawa |
|
4:4 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Legionovia II Legionowo |
|
1:2 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
KS Wesoła |
|
0:3 |
|
PKS Radość |
Kolejka 23 |
|
|
PKS Radość |
|
5:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Legion II Warszawa |
|
1:1 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
2:1 |
|
Legionovia II Legionowo |
|
|
Sokół Serock |
|
1:1 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
2:0 |
|
Grom Warszawa |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
4:2 |
|
KS Wesoła |
|
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
2:0 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Mazur II Karczew |
|
3:1 |
|
Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 24 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
2:0 |
|
Sokół Serock |
|
|
Mazur Radzymin |
|
1:1 |
|
PKS Radość |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
2:1 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
0:6 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Grom Warszawa |
|
10:2 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
KS Wesoła |
|
2:3 |
|
Wicher Kobyłka |
Kolejka 25 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
4:1 |
|
Legionovia II Legionowo |
|
|
PKS Radość |
|
1:2 |
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
|
Legion II Warszawa |
|
5:2 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
4:0 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
Sokół Serock |
|
0:0 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
3:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
2:3 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Mazur II Karczew |
|
0:1 |
|
KS Wesoła |
Kolejka 26 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
1:5 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Mazur Radzymin |
|
2:3 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
2:4 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
0:1 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Grom Warszawa |
|
6:3 |
|
Legion II Warszawa |
|
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
2:3 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Legionovia II Legionowo |
|
3:1 |
|
PKS Radość |
|
|
KS Wesoła |
|
0:6 |
|
Sokół Serock |
Kolejka 27 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
8:2 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Legion II Warszawa |
|
2:0 |
|
KS Wesoła |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
3:0 |
|
Legionovia II Legionowo |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
1:7 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Sokół Serock |
|
2:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
1:0 |
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
2:1 |
|
PKS Radość |
|
|
Mazur II Karczew |
|
3:0 |
|
Mazur Radzymin |
Kolejka 28 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
1:4 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
Mazur Radzymin |
|
0:1 |
|
Sokół Serock |
|
|
PKS Radość |
|
2:0 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
2:7 |
|
Legion II Warszawa |
|
|
Grom Warszawa |
|
1:3 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
1:1 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Legionovia II Legionowo |
|
4:0 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
KS Wesoła |
|
0:3 |
|
Olimpia Warszawa |
Kolejka 29 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
1:4 |
|
Legionovia II Legionowo |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
5:1 |
|
KS Wesoła |
|
|
Legion II Warszawa |
|
5:2 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
3:0 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
1:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Sokół Serock |
|
3:2 |
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
0:1 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Mazur II Karczew |
|
2:1 |
|
PKS Radość |
Kolejka 30 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
2:3 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
PKS Radość |
|
0:2 |
|
Sokół Serock |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
3:6 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
1:2 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Grom Warszawa |
|
2:4 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
UKS ASzWoj Rembertów |
|
2:0 |
|
Legion II Warszawa |
|
|
Legionovia II Legionowo |
|
1:1 |
|
Wicher Kobyłka |
|
|
KS Wesoła |
|
3:2 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |