Kolejka 1 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:2 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Wilga Miastków |
|
3:0* |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:2 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
3:0* |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
5:2 |
|
Tęcza Stanisławów |
|
|
Orzeł Unin |
|
2:0 |
|
MKS Małkinia |
|
|
Zryw Sobolew |
|
3:3 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
2:0 |
|
Kosovia Kosów Lacki |
Kolejka 2 |
|
|
MKS Małkinia |
|
0:1 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
3:0 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Fenix Siennica |
|
4:0 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
4:2 |
|
Orzeł Unin |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
0:5 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
4:0 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
0:5 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
6:0 |
|
Tęcza Stanisławów |
Kolejka 3 |
|
|
Wilga Miastków |
|
5:2 |
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
3:2 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Orzeł Unin |
|
1:3 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
2:2 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
0:3 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Zryw Sobolew |
|
3:2 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
1:5 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Tęcza Stanisławów |
|
1:1 |
|
MKS Małkinia |
Kolejka 4 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
0:0 |
|
Tęcza Stanisławów |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
3:3 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Zryw Sobolew |
|
0:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Fenix Siennica |
|
1:2 |
|
Orzeł Unin |
|
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
1:3 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
3:1 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
7:1 |
|
MKS Małkinia |
|
Kolejka 5 |
|
|
Tęcza Stanisławów |
|
1:3 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
0:2 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Orzeł Unin |
|
2:0 |
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
|
MKS Małkinia |
|
1:3 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
0:3 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:1 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Wilga Miastków |
|
0:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
1:1 |
|
Victoria Kałuszyn |
Kolejka 6 |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
1:1 |
|
MKS Małkinia |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
4:5 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
7:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
2:2 |
|
Orzeł Unin |
|
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
1:2 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Zryw Sobolew |
|
0:2 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Fenix Siennica |
|
3:1 |
|
Tęcza Stanisławów |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
2:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 7 |
|
|
Wilga Miastków |
|
1:3 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Tęcza Stanisławów |
|
1:4 |
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
3:2 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
2:1 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
0:2 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
4:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Orzeł Unin |
|
1:4 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
MKS Małkinia |
|
0:2 |
|
Fenix Siennica |
Kolejka 8 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
9:0 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
3:3 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
3:1 |
|
Tęcza Stanisławów |
|
|
Zryw Sobolew |
|
3:1 |
|
Orzeł Unin |
|
|
Fenix Siennica |
|
0:2 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
4:1 |
|
MKS Małkinia |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
3:2 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
2:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
Kolejka 9 |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
7:0 |
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
2:4 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Wilga Miastków |
|
5:0 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Orzeł Unin |
|
4:4 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
MKS Małkinia |
|
4:3 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Tęcza Stanisławów |
|
0:3 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
4:3 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 10 |
|
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
1:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
6:0 |
|
MKS Małkinia |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:0 |
|
Orzeł Unin |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
0:2 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Wilga Miastków |
|
3:0 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Zryw Sobolew |
|
5:0 |
|
Tęcza Stanisławów |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
2:2 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
1:0 |
|
Fenix Siennica |
Kolejka 11 |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
2:4 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
2:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Orzeł Unin |
|
2:3 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Fenix Siennica |
|
2:0 |
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
|
MKS Małkinia |
|
1:0 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Tęcza Stanisławów |
|
1:2 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
2:3 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
Wektra Zbuczyn |
Kolejka 12 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
7:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
4:1 |
|
Tęcza Stanisławów |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
3:2 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Wilga Miastków |
|
2:1 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Zryw Sobolew |
|
0:1 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
2:0 |
|
MKS Małkinia |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
0:3 |
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Orzeł Unin |
Kolejka 13 |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
4:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
1:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Orzeł Unin |
|
0:0 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Fenix Siennica |
|
1:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
1:3 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
MKS Małkinia |
|
2:5 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Tęcza Stanisławów |
|
3:4 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
3:3 |
|
Zryw Sobolew |
Kolejka 14 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
4:3 |
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:3 |
|
Hutnik Huta Czechy |
|
|
Wilga Miastków |
|
7:1 |
|
MKS Małkinia |
|
|
Orzeł Unin |
|
1:2 |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Zryw Sobolew |
|
4:0 |
|
Fenix Siennica |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
0:1 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
0:1 |
|
Victoria Kałuszyn |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
6:1 |
|
Tęcza Stanisławów |
Kolejka 15 |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
3:0 |
|
Wilga Miastków |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
0:3 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Tajfun Jartypory |
|
0:3 |
|
Wektra Zbuczyn |
|
|
Fenix Siennica |
|
2:2 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
1:3 |
|
Zryw Sobolew |
|
|
MKS Małkinia |
|
2:2 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Tęcza Stanisławów |
|
0:1 |
|
Orzeł Unin |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
2:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 16 |
|
|
Hutnik Huta Czechy |
|
- : - |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Victoria Kałuszyn |
|
- : - |
|
Zryw Sobolew |
|
|
Kosovia Kosów Lacki |
|
- : - |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
MKS Małkinia |
|
- : - |
|
Orzeł Unin |
|
|
Tęcza Stanisławów |
|
- : - |
|
Tajfun Jartypory |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
- : - |
|
Wilga Miastków |
|
|
Wektra Zbuczyn |
|
- : - |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Fenix Siennica |
|
- : - |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |