Kolejka 1 |
|
|
AP LG Biali |
|
3:0 |
|
Znicz Pruszków U-12 |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
3:0 |
|
Pogoń Siedlce U-12 |
|
|
AP LG Zieloni |
|
0:1 |
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
|
Arka Gdynia U-12 |
|
3:0 |
|
AP Reissa U-12 |
|
|
Elana Toruń U-12 |
|
0:2 |
|
Warta Poznań U-12 |
|
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
0:0 |
|
Talent Białystok U-12 |
|
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
1:0 |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
Kolejka 2 |
|
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
1:1 |
|
AP LG Biali |
|
|
Znicz Pruszków U-12 |
|
1:4 |
|
Pogoń Siedlce U-12 |
|
|
AP LG Zieloni |
|
1:1 |
|
AP Reissa U-12 |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
1:0 |
|
Warta Poznań U-12 |
|
|
Arka Gdynia U-12 |
|
1:0 |
|
Talent Białystok U-12 |
|
|
Elana Toruń U-12 |
|
1:5 |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
0:2 |
|
Pogoń Szczecin U-12 |
Kolejka 3 |
|
|
AP LG Biali |
|
2:0 |
|
Pogoń Siedlce U-12 |
|
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
1:1 |
|
AP Reissa U-12 |
|
|
Znicz Pruszków U-12 |
|
0:0 |
|
Warta Poznań U-12 |
|
|
AP LG Zieloni |
|
0:1 |
|
Talent Białystok U-12 |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
1:1 |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
|
Arka Gdynia U-12 |
|
2:0 |
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
|
Elana Toruń U-12 |
|
1:0 |
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
Kolejka 4 |
|
|
AP Reissa U-12 |
|
0:5 |
|
AP LG Biali |
|
|
Pogoń Siedlce U-12 |
|
0:0 |
|
Warta Poznań U-12 |
|
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
1:3 |
|
Talent Białystok U-12 |
|
|
Znicz Pruszków U-12 |
|
0:2 |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
|
AP LG Zieloni |
|
0:1 |
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
1:0 |
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
|
Arka Gdynia U-12 |
|
0:0 |
|
Elana Toruń U-12 |
|
Kolejka 5 |
|
|
AP LG Biali |
|
1:1 |
|
Warta Poznań U-12 |
|
|
AP Reissa U-12 |
|
2:0 |
|
Talent Białystok U-12 |
|
|
Pogoń Siedlce U-12 |
|
0:1 |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
1:1 |
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
|
Znicz Pruszków U-12 |
|
0:1 |
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
|
AP LG Zieloni |
|
1:3 |
|
Elana Toruń U-12 |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
0:0 |
|
Arka Gdynia U-12 |
Kolejka 6 |
|
|
Talent Białystok U-12 |
|
0:2 |
|
AP LG Biali |
|
|
AP Reissa U-12 |
|
0:1 |
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
|
Warta Poznań U-12 |
|
0:0 |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
|
Pogoń Siedlce U-12 |
|
0:1 |
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
2:1 |
|
Elana Toruń U-12 |
|
|
Znicz Pruszków U-12 |
|
0:2 |
|
Arka Gdynia U-12 |
|
|
AP LG Zieloni |
|
0:1 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
Kolejka 7 |
|
|
AP LG Biali |
|
1:1 |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
|
Talent Białystok U-12 |
|
0:3 |
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
|
AP Reissa U-12 |
|
1:0 |
|
Elana Toruń U-12 |
|
|
Warta Poznań U-12 |
|
0:0 |
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
|
Pogoń Siedlce U-12 |
|
0:5 |
|
Arka Gdynia U-12 |
|
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
0:0 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Znicz Pruszków U-12 |
|
3:0 |
|
AP LG Zieloni |
Kolejka 8 |
|
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
0:1 |
|
AP LG Biali |
|
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
0:0 |
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
|
Warta Poznań U-12 |
|
0:2 |
|
Arka Gdynia U-12 |
|
|
Talent Białystok U-12 |
|
0:1 |
|
Elana Toruń U-12 |
|
|
AP Reissa U-12 |
|
0:2 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Pogoń Siedlce U-12 |
|
2:0 |
|
AP LG Zieloni |
|
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
0:4 |
|
Znicz Pruszków U-12 |
Kolejka 9 |
|
|
AP LG Biali |
|
1:0 |
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
1:1 |
|
Elana Toruń U-12 |
|
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
0:1 |
|
Arka Gdynia U-12 |
|
|
Warta Poznań U-12 |
|
0:0 |
|
AP LG Zieloni |
|
|
Talent Białystok U-12 |
|
0:0 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Pogoń Siedlce U-12 |
|
0:0 |
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
|
AP Reissa U-12 |
|
0:2 |
|
Znicz Pruszków U-12 |
Kolejka 10 |
|
|
Elana Toruń U-12 |
|
0:3 |
|
AP LG Biali |
|
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
1:1 |
|
Arka Gdynia U-12 |
|
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
0:0 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
2:0 |
|
AP LG Zieloni |
|
|
Warta Poznań U-12 |
|
0:1 |
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
|
Talent Białystok U-12 |
|
0:2 |
|
Znicz Pruszków U-12 |
|
|
AP Reissa U-12 |
|
1:2 |
|
Pogoń Siedlce U-12 |
Kolejka 11 |
|
|
AP LG Biali |
|
0:1 |
|
Arka Gdynia U-12 |
|
|
Elana Toruń U-12 |
|
0:0 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
1:2 |
|
AP LG Zieloni |
|
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
0:0 |
|
Znicz Pruszków U-12 |
|
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
2:1 |
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
|
Warta Poznań U-12 |
|
3:1 |
|
AP Reissa U-12 |
|
|
Talent Białystok U-12 |
|
0:2 |
|
Pogoń Siedlce U-12 |
Kolejka 12 |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
1:0 |
|
AP LG Biali |
|
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
1:0 |
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
|
Arka Gdynia U-12 |
|
0:0 |
|
AP LG Zieloni |
|
|
Elana Toruń U-12 |
|
0:0 |
|
Znicz Pruszków U-12 |
|
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
1:1 |
|
Pogoń Siedlce U-12 |
|
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
2:0 |
|
AP Reissa U-12 |
|
|
Talent Białystok U-12 |
|
0:3 |
|
Warta Poznań U-12 |
Kolejka 13 |
|
|
AP LG Biali |
|
0:0 |
|
AP LG Zieloni |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
1:0 |
|
Znicz Pruszków U-12 |
|
|
Arka Gdynia U-12 |
|
0:0 |
|
Resovia Rzeszów U-12 |
|
|
Elana Toruń U-12 |
|
0:1 |
|
Pogoń Siedlce U-12 |
|
|
Jagiellonia Białystok U-12 |
|
1:0 |
|
AP Reissa U-12 |
|
|
Pogoń Szczecin U-12 |
|
0:0 |
|
Warta Poznań U-12 |
|
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
|
2:0 |
|
Talent Białystok U-12 |