Remis po walecznej drugiej połowie

Piłkarze Józefovii rozegrali kolejny mecz kontrolny tej zimy, remisując 3:3 z Naprzodem Zielonki – zespołem występującym w V lidze (5. miejsce).

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gości, którzy do przerwy prowadzili 3:0. W 38. minucie świetną interwencją popisał się Paweł Błesznowski, broniąc rzut karny i utrzymując Józefovię w grze.

Po zmianie stron józefowianie zaprezentowali się znacznie lepiej i konsekwentnie odrabiali straty. Bramki zdobyli Maksymilian Cichecki, Mikołaj Adamiak (pewnie wykorzystany rzut karny po faulu na Piotrze Trepce) oraz Antoni Ognicha, który skutecznie dobił piłkę po lobie Antoniego Sawki w poprzeczkę.

Kolejny mecz sparingowy Józefovia rozegra w sobotę, 14 lutego, na własnym boisku. Rywalem józefowian będzie Drukarz Warszawa.

JÓZEFOVIA 3:3 (0:3) NAPRZÓD ZIELONKI

BRAMKI: Cichecki 53′, Adamiak 78′, Ognicha 81′ – Kamiński 3′, 7′, Jaworski 16′

SKŁAD: Błesznowski (46′ Rychlica) – Parafiuniuk (46′ Zowczak), Adamiak, Hryciuk (46′ Blechman), Cichecki – Sierakowski (46′ Suwik), Macioszek (46′ Sawka), Malinowski (46′ Trepka), Pytlarczyk (64′ Hryciuk), Osiak (46′ Rejf) – Piekut (46′ Ognicha)

TRENER: Pulkowski

WSPIERAJĄ NAS:

MECENASOWIE SPORTU

SPONSORZY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNERZY