Drużyna Józefovii przegrała w towarzyskim spotkaniu z Oldboyami Legii Warszawa 0:4. Mecz rozegrano 2 x 15 minut. W składzie Legii zagrali m.in Dariusz Dziekanowski, Tomasz Kłos oraz Tomasz Sokołowski I.
WSPIERAJĄ NAS:
MECENASOWIE SPORTU
SPONSORZY
PARTNER TECHNICZNY
PARTNER MEDYCZNY
PARTNERZY
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.