MLKS Józefovia
  • Strona Główna
  • Seniorzy
    • Kadra
    • Terminarze Rozgrywek
    • Tabele ligowe
  • Akademia
    • 2009
    • 2010
    • 2011
    • 2012
    • 2013
    • 2014
    • 2015
    • 2016
    • 2017
    • 2018
    • 2019
    • 2020 i młodsi
  • OBÓZ Lato 2026
  • Oldboje
  • Sekcje
    • Aerobik
    • Gimnastyka
  • Galerie zdjęć
  • Informacje
    • Kontakt
    • Kadra trenerska
    • Władze
    • Wpłaty
    • 1,5% dla klubu
    • Regulaminy i dokumenty
    • Statut
    • Sprawozdania OPP
    • Archiwum strony

Przegrana z Oldboyami Legii Warszawa

2015-06-21 by Jozefovia

Przegrana z Oldboyami Legii Warszawa

Drużyna Józefovii przegrała w towarzyskim spotkaniu z Oldboyami Legii Warszawa 0:4. Mecz rozegrano 2 x 15 minut. W składzie Legii zagrali m.in Dariusz Dziekanowski, Tomasz Kłos oraz Tomasz Sokołowski I.

WSPIERAJĄ NAS:

MECENASOWIE SPORTU

BS Otwock Marek Frelek Secco

SPONSORZY

Centrum Med Erima Karawan Kondej Maszynownia

PARTNER TECHNICZNY

Erima Keeza

PARTNER MEDYCZNY

Mirai Clinic

PARTNERZY

ICSIR Miasto Józefów

Nawigacja wpisu

Poprzedni Poprzedni wpis:
Snajper rozstrzelał rezerwy
Następny Następny wpis:
Mecze barażowe o IV ligę
Dumnie wspierane przez WordPress | Motyw: Jozefovia od Antigravity.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.