Przedpucharowa porażka oldbojów

Przedpucharowa porażka oldbojów

W ostatnim sparingu oldbojów Józefovii, drużyna doznała porażki z OKS Otwock, przegrywając 1-4. Pierwsze minuty meczu były obiecujące dla naszych oldbojów, gdyż po strzale z rzutu wolnego Łukasza Poszalskiego udało im się objąć prowadzenie 1:0. Jednakże, goście szybko zaczęli przejmować inicjatywę na boisku, wykorzystując braki w ustawieniu defensywy drużyny gospodarzy. Rezultatem tej dominacji było strzelenie aż czterech bramek przez graczy OKS Otwock.

Mimo porażki, oldboje Józefovii nie tracą ducha walki i już przygotowują się do kolejnych wyzwań – pierwszej rundy pucharu, gdzie zmierzą się z PKS Radość już w nadchodzący wtorek.

JÓZEFOVIA 1:4 OKS OTWOCK

BRAMKA: Poszalski

WSPIERAJĄ NAS:

MECENASOWIE SPORTU

SPONSORZY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNERZY