Porażka „Dwójki” na trudnym terenie

Józefovia II musiała uznać wyższość Wisły Dziecinów w wyjazdowym starciu 13. kolejki Expressdruk A klasy, przegrywając 2:4. Gospodarze kontrolowali przebieg spotkania od pierwszego gwizdka, prowadząc do przerwy 2:0 dzięki dwóm trafieniom Norberta Grzymały. Wisła mogła powiększyć przewagę jeszcze przed zmianą stron, jednak Mateusz Wasążnik obił spojenie słupka z poprzeczką.
Po przerwie Grzymała skompletował hattrick, a swoje trafienie dołożył także Wasążnik. Rezerwy Józefovii, dowodzone w tym meczu przez Mateusza Rowickiego, zdołały odpowiedzieć tylko dubletem Fabiana Kota, co nie wystarczyło na ambitnie grającą Wisłę.
Mimo porażki Józefovia II spędzi zimową przerwę na 2. miejscu w tabeli, które wciąż daje szansę na awans do ligi okręgowej. Liderem po rundzie jesiennej została Eskadra Warszawa.
WISŁA DZIECINÓW 4:2 JÓZEFOVIA II
BRAMKI: Grzymała 17′, 39′, 57′, M. Wasążnik 60′ – Kot 71′, 90’+1
SKAŁD: Prina Cerai – Zowczak (70′ Ziubiński), Pajura (46′ Halski), Goławski (ż), Pyza – Chmura, Zbyszyński, Pytlarczyk, Jacquet (ż), Bachman (55′ Pawłowski) – Piekut (65′ Kot)
TRENER: Dukalski
fot. Wisła Dziecinów