Pierwszy sparing za nami

Piłkarze Józefovii rozpoczęli zimowe granie kontrolne od remisu. W pierwszym sparingu, rozegranym w mroźnych warunkach, józefowianie zremisowali 1:1 ze Zniczem II Pruszków, aktualnym wiceliderem ligowej tabeli Decathlon V Ligi.

Jedyną bramkę dla Józefovii zdobył Dominik Piekut, popisując się dobrym wykończeniem akcji. W spotkaniu szansę gry otrzymał również 15-letni Stefan Jeżewski, który spędził na boisku pełne 45 minut.

Kolejny mecz kontrolny Józefovia rozegra w sobotę 24 stycznia. O godzinie 11:00 na obiekcie w Józefowie rywalem naszych piłkarzy będą Białe Orły Warszawa.

JÓZEFOVIA 1:1 (1:1) ZNICZ II PRUSZKÓW

BRAMKI: Piekut 12’ – 31’

SKŁAD: Błesznowski (30’ Rychlica, 60’ Pijanowski) – Zowczak (46’ Chojecki), Adamiak (46’ Jeżewski), Hryciuk (46’ Parafiniuk), Pietrusiewicz (46’ Rejf) – Trepka (46’ Sierakowski), Giel (46’ Rudowicz), Malinowski (46’ Pytlarczyk), Cichecki (46’ T. Bernhard), Suwik – Piekut (46’ Ognicha)

TRENER: Pulkowski

WSPIERAJĄ NAS:

MECENASOWIE SPORTU

SPONSORZY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNERZY