Paweł Giel w Józefovii

Paweł Giel w Józefovii

Paweł Giel, środkowy pomocnik z bogatym CV ekstraklasowym i ligowym, został nowym zawodnikiem Józefovii. 35-latek dołącza do zespołu Michała Pulkowskiego i wierzymy, że już samą obecnością może być ogromnym wzmocnieniem – na boisku i poza nim.

Piłkarsko wychowany w Ruchu Radzionków i Zantce Chorzów, właśnie w Radzionkowie debiutował w seniorskiej piłce. Potem przyszedł czas na poważne granie – GKS Bełchatów, gdzie zaliczył 13 występów w ekstraklasie, a także kolejne przystanki: Warta Poznań, Odra Opole, Stal Stalowa Wola, Stal Rzeszów, a w końcu Hutnik Warszawa.

Prócz gry w ekstraklasie w jego dorobku znajduje się: 60 meczów na poziomie I ligi, 71 spotkań w II lidze i 13 występów w Pucharze Polski. Z miejsca staje się jednym z najbardziej doświadczonych graczy, jacy kiedykolwiek reprezentowali klub znad Świdra.

Ostatni sezon spędził w Ożarowiance Ożarów Mazowiecki, gdzie był jednym z liderów drużyny, która zajęła 2. miejsce w V lidze i awansowała do IV. Paweł rozegrał 23 mecze ligowe oraz 1 spotkanie w okręgowym Pucharze Polski.

Witamy w Józefowie, Paweł!

WSPIERAJĄ NAS:

MECENASOWIE SPORTU

SPONSORZY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNERZY