Wygrana z Borem Regut

Przed meczem Józefovia chciała podtrzymać dobrą passę zwycięstw.

W spotkaniu z Borem Regut trener Łukasz Poszalski nie mógł skorzystać tylko z pomocnika Krzyśka Uznańskiego.

Piłkarze trenera Jarosława Janiaka wysoko postawili poprzeczkę i był to ciężki pojedynek.

Na początku pierwszej połowy goście kilkakrotnie zagrozili. Jeden ze strzałów z narożnika pola karnego zmierzający w okienko bramki przeleciał obok ocierając się od słupka. Kilka minut później po strzale z 25 metra był rykoszet, który z trudem przerzucił nad poprzeczką bramkarz Józefovii.

Bór zagrażał ale piłkarze Józefovii byli przygotowani na dalekie wyrzuty z autów w pole karne oraz groźnie bite rzuty wolne.

Dla gospodarzy najlepszą akcją zmarnował Rafał Wargocki, którego strzał dobrze obronił bramkarz z Reguta.

Również Adam Krupiński miał świetną okazję ale uderzył tuż obok bramki.

Gdy goście atakowali arbiter odgwizdał rzut karny dla nas, którego pewnie wykorzystał Maciek Napieraj. 1:0!

Do przerwy utrzymał się taki wynik. W drugiej połowie inicjatywę przejęli nasi zawodnicy i za sprawą Adama Krupińskiego objęliśmy dwubramkowe prowadzenie. 2:0!

Swoje sytuacje mieli również goście m.in najlepszy strzelec Boru - Piotr Bąk oraz Amadou Camara ale strzelali niecelnie lub na posterunku był Tomek Malczewski.

Strzałem zza pola karnego na 3:0 podwyższył kolejny wychowanek Józefovii - Krzysiek Czapkowski.

W samej końcówce meczu goście mogli zdobyć bramkę honorową po atomowym uderzeniu z 20 metrów ale piłka o milimetry minęła poprzeczkę naszej bramki.

Wynik na pewno zadowalający ale wywalczony po bardzo trudnym meczu.

Kolejny mecz Józefovia rozegra w sobotę o 11:00 z Legionem Warszawa na stadionie Junaka.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 3:0 (1:0) BÓR REGUT

BRAMKI: Napieraj 34' (k), Krupiński 57', Czapkowski 77'

SKŁAD: Malczewski - Wróblewski, Poszalski, Rychlica, Ostrzyżek - Wojda - Bieńkowski (65' Kardyga), Czapkowski, Napieraj (52' Orowiecki), Wargocki - Krupiński

autor: trex86